Brunhilde DL RTA

Nem tudom. Érdekes módon a Wotofo Profile RDTA-val nem volt semmi gondom, működött single/dual coillal és mesh lappal egyaránt. Talán a német precizitás túlnő a készségeimen.
Ha neked jól működik a napi használat során, használd egészséggel, legyen benne sok örömöd!
Nekem viszont marad polcos kelléknek.

3 kedvelés

Szia. Nekem nem tiszta, milyen arányú is pontosan a liquided. :thinking: VG többlet nehezen kúszik fel a sodronyon.

6 kedvelés

Ja télleg, ez most eszmbe se youtott :slight_smile:

4 kedvelés

Így igaz mert a srác 3 variáciot sorolt fel :slightly_smiling_face:én momentán 70/30 al használom igaz már csak némelykor de a lényeg hogy az összes rta- m 70/30- al mükszik ,és még ide sorolnám pl a Taifun gx-et mivel ő is sodronyos és még nem volt a lészálittással gondom tehát ebből fakadóan dryhittem sem volt vele​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A képek alapján tömör a vatta nem kissé :slightly_smiling_face:de ez az én véleményem csak​:sweat_smile:

4 kedvelés

Ne szernyékedj, én is ezt forszírozom :slight_smile:

3 kedvelés

Igaz hogy felső levegőzése van de egyik rta sem szereti ha pl tul sokáig oldalt fekszik vagy fejjel lefelé van hosszabb ideig ez a zsebben tartásnál fordul elő tehát ha megfolyna az csak ebből kifakadóan lenne én még nem találkoztam olyan esettel ahol a ritkább vattázást illetve megfolyna max szörcsögni fog. (Felső levegőzésű rta-k esetében)

1 kedvelés

Ilyet?

4 kedvelés

En 70vg /30pg aranyban hasznalom a brunhilde mtl-t és soha nem volt gondom vele h nem jött fel a liquid, vagy, hogy dryhit-et kaptam volna… Soha.

5 kedvelés

Igen én 4 éve használom és meg vagyok elégedve vele én is próbáltam anno rengeteg más vatátt nekem ő jött be idáig a legjobban :slightly_smiling_face:szépen vezeti a levest és nálam fontoss mert én átlagban dual tekeréssel használom az rta-im :slightly_smiling_face:ízvisszaadás szempontjából is számomra tökéletes :slightly_smiling_face:( de ízlések és pofonok szokták mondani)

4 kedvelés

Nekem ez az első csomag ebből, elég jó. Viszont annyi vele a gond, hogy, ha 2.5 magra tekersz akkor le kell vágni róla a cipő fűzős részét, mert nem fér át a 2.5-ös magon. Amugy rendben van.

2 kedvelés

Igy van ennyi ami a rovására írható :slightly_smiling_face:de van sima változatait illetve amin nincs a müanyag rajta és aki azt prefelálja azt veszi én szeretem mert nekem még nem volt vele semmi negatívan felhozható gondom :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

2 kedvelés

Sziasztok!

Kicsit megcsúszva, de mújravattáztam egyszerre a két tankot és most rendesen kiritkítottam!

50/50 arányút használok egyébként jelenleg. Nekem a cipőfűzős, ami a képeken is van egy Bravo vatta. Kicsit tömör valóban, de sosem volt gondom vele más tankoknál.
Majd én is rendelek ebből a Slacker vattából, Liguidhall-on láttam is belőle.

itt vannak a képek. Ott látni is, hogy mennyit szedtem ki belőle. Remélem ezzel már jó lesz.

2 kedvelés

Este jeletkezem, addig kiderűl, hogy bevált vagy sem…

1 kedvelés

Hát… ez már szinte sok is :rofl: De majd meglátod.
Én egyébként azt csináltam volna, hogy a kettőt kétféle képpen ritkitottam volna és akkor összehasonlítható a különbség.

1 kedvelés

Sziasztok!

Sajnos ez sehogyan sem jöt össze, akárhogyan vattázok, nem igazán működött.
Kutattam egy kicsit a neten és találtam egy német hölgyet akinél néztem a tömést és észrevettem nála egy érdekes dolgot…

Itt látni is, hogy ki van szedve a sodronyok közepe. kifotóztam.

Aztán belefutottam több videójába is ahol a sodronnyal szorakozik.

Van persze több videója is. Példáúl a feltöltőnyílást is kifúrja nagyobbra és a többi…
Hát örlődtem rajta néhány napig, de belevágtam én is és kiszedtem a sodrony közepét.

A tapasztalatom az, hogy sokkal jobb a folyadék utánpótlása. 45 watton, 20-25 lácszerű szívást is kibírt, úgyhogy tökéletesen meg vagyok elégedve a módszerrel.

Köszönöm mindenkitől az időt, a türelmet és a sok segítséget!

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.