Brunhilda mtl

Sziasztok 5 hónapja vapelek és seb vagy nemtudom mi van az orromban e cigi elött nem volt ilyen problémám valyon mi okozhatja a tekerés setleg a liquid??

1 kedvelés

Szia, Az alapfolyadék PG, VG erősen dehidratáló hatású ami okozhatja a sebesedést. A vapelés mellé kiemelten fontos a megfelelő folyadékbevitel. Próbálj meg minél több vizet inni. :slightly_smiling_face: Ezzel el lehet kerülni, hogy kiszáradj miközben vapelsz és természetesen a kiszáradással járó kellemetlen mellékhatásokat is, ami sajnos most nálad jelentkezett.

10 kedvelés

Köszönöm szépen

1 kedvelés

Kerüld az orron való gőzkifújást is egy darabig :slightly_smiling_face:
Jobbulást

6 kedvelés

Igen már nem fújom az orromon köszönöm szépen

2 kedvelés

Szia!:slightly_smiling_face:
Tekerèshez milyen huzalt használsz?
Azèrt kèrdezem,mert van aki allergiás pl a nikkelre.

4 kedvelés

N80 de amikor porlasztós kazánom volt akkor is éresztem az orromban ,hogy valami nem jo :grinning:

2 kedvelés

A porlasztó is Ni-t tartalmazott? Nem köhögtet mikor szívod?

Mesh porlaszto volt de már válltottam építősre de amugy néha.megköhögtet

Orr nyálkahártya irritációt és sebesedést még nem hallottam nikkel allergia miatt, de nem elképzelhetetlen. Viszont ez esetben köhögnöd is kellene elég erősen elvileg. De franc tudja a szervezeted hogyan reagálja le. Esetleg más fajta huzallal is próbáltad (SS316 ámbár ebben is lehet nikkel, vagy Kanthal)

2 kedvelés

Nem probálltam csak a n80 at kész takeréseket használok

Meg kellene szerintem próbálj egy Kanthal tekerést. A nikkel allergia nem játék. Ha érzékeny vagy rá, akkor váltani kell a huzallal.

2 kedvelés

Tudnál ajánlani valami jót nem nagyon vagyok jártas még ezekben a dolgokban :sweat_smile:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga remekül fogó, írói vénájába s.k. mártogatott tollából ajánlanám bemelegítő gyakorlatnak ezt a remek kis szösszenetet:

6 kedvelés

Én is ezt a cikket akartam beidézni, de gyorsabb voltál.

VandyVape kanthal huzallal nem dolgoztam még, más egyéb anyagú (SS, Ni80) huzaljukkal meg vagyok elégedve. Kanthalból az UD KA1 van nekem 26ga, de inkább csak vésztartalék huzalként van a polcon, inkább SS illetve Ni80 vonalon mozgok.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.