Brunhilda mtl

Ezek szerintem rendben vannak.
Esetleg építsd közelebb az afc-hez a tekerést, vagy növelj a watton, ha van hova.

4 kedvelés

próbáltam én már közelebb-távolabb épiteni de nem.10–20w között végig próbáltam.

2 kedvelés

Akkor passz. Én pont egy ilyen pnp-s bohóckodás után vettem a Brüncit és el voltam alélva a különbségtől.
Ugyanazzal a liquiddel próbálgatod? Nem lehet, hogy ott van különbség?
Több tippem nincs :sweat_smile:

2 kedvelés

Én dohányos löttyöket szivok javarészt.
Az volt a furcsa pl a Heisenberg majdnem olyan intenziv volt mint a porlasztósban.

4 kedvelés

Milyen vattát használsz (én is Brünhildevel nyomom)

3 kedvelés

COTTON BACON V2 vatta

3 kedvelés

Én is azt használtam sokáig. Majd @Vaperina_Kinga vattás ajánlása alatt kipróbáltam a Coil Master Pro Cottont. Sokat elárul ha a kb 3-4 hetes megérkezését követően a Cotton Bacon azóta a fiók alján pihen, mert hozza se nyúltam. Próbálj ki másik vattát. Meg Ni80 huzalt (én MTL fused clapton-t használok). Azóta kinyílt a világ számomra. :slight_smile:

4 kedvelés

Vapefly Cotton Cloud’s a favorit most nálam. Bazári ízek jönnek elő. :blush: De most Pro Cottonnal vattáztam pont. Nem érzek különbséget. :thinking: A Cotton Baconnek már nem ugyanolyan a minősége sajnos. Erre többen is panaszkodtak már. Én is vettem, és valóban rossz. :confused:

6 kedvelés

En is vettem múltnap egy csomag cotton bacon vattát, pedig a regi-ből még volt, de ki se bontottam. Demon killer slacker és canna cotton vattát használok… Ezek mintha jobbak lennének… :smiling_face:

3 kedvelés

Akkor nekem még azért lehet OK, mert egy hatéves csomagot használok. :grin:

Amúgy még mindig BP Mods dobozos :+1: mert szintén “bazári” jó :slightly_smiling_face: plusz könnyű használni. És az öreg Törpe sem csurrantott be azóta.

9 kedvelés

Tudom, klisé, de régen minden jobb vót! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Dehátmá Biden van… :sob:

(Nem politizálós céllal, de most határozottan IGEN). És még most kezdődik a legijesztőbb rész

5 kedvelés

Azert nem kell ám mindenkit így ennyire megijeszteni. Még a végén mindenki leszokik a vape-ről, és vissza áll az analógra… :grin::joy:

2 kedvelés

Köszönöm a segitségeteket,akkor próbálkozom a vattával.

5 kedvelés