BP Mods - PIONEER V1.5 RTA "DL"

Sziasztok!
Van egy Eleaf - iStick PICO PLUS 75W hozzá
BP Mods - PIONEER V1.5 RTA ;
Cotone COTTON PRO 2.5mm - Bp Mods;
zivipf-k-a1-032mm-0013-awg28-10-25-50m;
Szeretném DL-re használni!
Mit kell csinálnom?
Amit gondolok egy DL Drip tip-et kell venem,
de a vatta és a huzal maradhat?
És a dec részt hogy kell átalakitani?
Elég a positive deck post beilesztése és a
evaporator space compressor eltávolítása?

Talán segít ez a videó. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Amit olvastam a DL használathoz más huzal ajánlott,
a vatta az kérdés,
és a tekerés maradhat 2,5?

2 kedvelés

Kanthal A1 MTL Fused Clapton (28GA*2+38GA) van benne nálam 2,5-ös mag 4 menet.
Az a baj, hogy kicsi a hely a vattának… ezért meg kellett kicsit ritkitanom.

1 kedvelés

Szerintem maradhat,a vattát pedig Neked kell kitapasztalni,hogy melyik lesz a megfelelő :saluting_face: :slightly_smiling_face:ízlések és pofonok különbözőek.

Tekerj vele 0.6-0.8 ohm ellenállást és az már egy szűk dl lesz. Tágabb dl-re nem tudod tekerni, ami elbírná az 50-60 wattot, mert kicsi maga a kazán es melegedni fog nagyon. Inkább ajánlott a 26ga sima szálhuzal, mert a vastagabb huzalok nem nagyon férnek el benne.

1 kedvelés

Milyen huzalra gondoltál konkrétan ?
Kezdő vagyok ezért ajànlást kérenék szépen!

Szűk DL-re én ss316L 28ga 2.5mag 6 menetet (0.65 Ohm) használtam…22 watton már korrekt gőzmennyiség van.

1 kedvelés

A doric 60 nagyon jó!
Egy alkalom fél tank nikotin nélkül a https://www.kumulusvape.fr/e-liquides-just-juice/11530-lemonade-berry-burst-just-juice.html

Eleaf - iStick PICO PLUS 75W sima dohányboltos 18 nikotinos liqvid öt meloközben néha egy sluk.

:thinking: miről van szó?

Huuu.
Össze tévesztetelek bocsánat!
Ajánlották a VOOPOO Doric 60-at és 0.2Ω coil-al,
meg a linkelt liquid-et.
(Csak sürün kell az akkut tölteni)

Oké, semmi gond. Mindenesetre amit írtam azt kipróbálhatod…de majd írnak azok is akik konkrétan ezt a tankot használják és imádják.

Kipróbáltam szálhuzallal is. Kanthal D 27 ga 2,25 mag hézagos tekerés 1 ohm. Visszatettem az MTL chimney-t… igy is jó… 15,5 Watton! :scream: Bár szerintem ez alapvetően egy MTL RTA. Semmi köze az RDL-DL vonalhoz -holott én elsősorban ezért vettem-, de meg lehet erőszakolni. Egyenlőre marad.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.