Pioneer 1.5 MTL RTA tekerés

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, hátha valakinek van ötlete/tippje hogy tudnám megokozni amit szeretnék…

Első építős tankom, elég kezdő vagyok még az építés témában… valakinek sikerült esetlek pod-like hatást elérni ezzel a tankkal? Szűk MTL-re, legfőkébb nikotin só használatra építeném, de a 0.7-0.8 ellenállású tekerések nem hozták a kívánt ízt, és orrba szájba folyik a tank… :frowning:

Mit tudnátok javasolni, mivel dolgozzak hogy cirka 1.2ohm ellenállást tudjak elérni?

Köszi előre is a segítséget! :slight_smile:

Én 29 awg kanthalt használtam bele, vatta titanium fiber, 2-es mag, 4-5 tekerés, 0,9-1.2 ohm, 12.5-14.5 watt. Ez így működött benne majdnem kinyított levegővel a legnagyobb afcvel. A vattázásról rakjál fel képet. Amire figyelni kell, hogy ne legyen válla a vattának, hanem ahogy kilép a tekerésből rögtön menjen lefelé, mert különben megfolyhat. Nem pont a legegyszerűbb tankot választottad kezdésnek.

3 kedvelés

Köszönöm a tanácsokat István! Berendelem a dolgokat és visszajelzek, hogy sikerült :slight_smile: A legnagyobb AFC alatt a legszélesebb levegő pin-re gondolsz?

Igen, mert én levegősen szeretem, ezért viszonylag kevés karikát tekerek, ehhez kell a kanthal nagy ellenállása, illetve széthúzom a tekerést.

Csak ilyen undi képet találtam. :rofl: A tank már nincsen meg…

Itt alulról a 2.

4 kedvelés