Boncasztalon a By-ka V9 klón

Ilyen ez az élet. Valaki mindig kell h hibás legyen…:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

ezért kérdeztem a Dram 3 …a múltkor…bezzeg olcsóbb jóval nálatok

1 kedvelés

vegyél már valamit @Zolika régen vettél uj cuccost nem​:sweat_smile::joy::wink::blush:

4 kedvelés

ezen ne aggódj rajta vagyok a projekten :joy:

6 kedvelés

Throwing Leonardo Dicaprio GIF
:rofl:

4 kedvelés

Veheted nekem is, csak vegyél valamit. :sweat_smile:

4 kedvelés

Mindig is gyanítottam Szabi, hogy te vagy itt a felbújtó a háttérben nyomod az akna munkát. :joy:

4 kedvelés

Umbrella,Tokamak,Dramok ez kánaán :grin:
És jóval olcsóbb vesztemre…

2 kedvelés

Írtam nekik,ha tudnak kuldeni csomagot Magyarországra is…várom a válaszukat jelenleg…

3 kedvelés

persze én csinálom a háttérben maradva​:sweat_smile::wink:meg sem szólalok csak ritkán​:grin:

5 kedvelés

Kaptam választ. Tudnak kuldeni Magyarországra is… Így hát rendelésre fel!!!

4 kedvelés

Megnéztem az oldalt nincs olyan ami kéne és még nincs meg :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én csak jót akartam, árról nem tehetek ,h mi van nekik raktáron…:upside_down_face:

3 kedvelés

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Ohm, tekerés és levegőzés összehangolása mechán

Sziasztok! V9 klón palástszorulás. :frowning: mélyhűtő, gumikesztyű megvolt (nem a prosztatámat masszíroztam ezzel ne gyertek :smiley: ) tekerő szerszámom nincs. van valami konstruktív ötlet?

Ideje bekeményíteni: rongy és csőfogó :grin:

De ne mint egy állat, csak finoman, hogy meginduljon…egyébként ja, a klónnak ez az egyik gyenge pontja, az eredetin is tud szorulni, de ott még kézzel megindul, de emlékszem ezzel én is szoptam mindig.

hát oké, de itt az irodában nincs csőfogóm csak otthon

nem mondtam, hogy az irodában csináld :rofl:

egy: csak itt van időm
kettő: otthon nincs rá időm
:smiley:

Akkor csomagolj otthon magadnak csőfogot a munkába :rofl:

Ha össze van rohadva akkor sajnos mással nem nagyon tudod megfogni azt az alsó vékony peremet rendesen, ha asztalos markod lenne, akkor más a szitu, de te is olyan puhány irodista vagy, mint én, akkor mással nem fog menni. Illetve javaslom, hogy rakd össze a felső részt, a topcappel együtt és úgy dolgozzál rajta, mert nincs rajta rendesen fogás, meg ne ferdüljön el semmi. Ha összerakva gumikesztyűben sem megy, akkor nálam ez szokott lenni a next level.

1 kedvelés