Blaze max rta

Sziasztok!

Most latom, hogy kijott a Blaze max rta! nekem az alap dual blaze rta nagyon bejon es szerintem tesztelnem az uj max verziot. Esetleg van aki mar probalta? mik a tapasztalatok, velemeny? Esetleg vmi jo beszerzes ha van az is erdekelne.

koszonom!

2 kedvelés

EU vagy China? Drága boltból vagy olcsóból? Kuponkód kell?:smile:

Időben és árban szerintem ez korrekt ajánlat 25%os kuponnal. https://www.aromes-et-liquides.fr/atomiseurs/18229-atomiseur-blaze-max-rta-thunderhead-creations.html

Kuponkód: LELUNAESTSUPER

5 kedvelés

thx @gangsta_gergo titkon biztam benne, hogy nalad lesz vmi jo megoldas :slight_smile: nalad mar jart is? tesztelted?

Nemnem én már elengedtem a single/dual RTA-kat​:grin:

Asgard V2-vel “randizok” most :sweat_smile:

2 kedvelés

az xxl asgarddal? 40mm es verzio? az is erdekelne ;]

Neeem annyira nem tolom durván :joy:

Őt szereztem be.

4 kedvelés

pedig erdemes lenne kiprobalni a 40mm-es verziot :wink: az a gond nincs mod om amin szepen ulne. a balze max az pont jo nekem a zero x re ;] v2 milyen a simahoz kepest? mi a kul?

3 kedvelés

Korábban csak a mini volt nálam de az nekem túlságosan forró volt. Csak azért rendeltem be a V2-t mert bízok benne, hogy a többlet levegő miatt hűvösebb lesz a gőz.

6 kedvelés

Ennyi volt a nagy teszt. Piszok jó íze van de én ezt képtelen vagyok használni :joy: Ez számomra “rosszabb” mint az eddigi összes dual coilos RDA. A teraszon próbálgatva pár slukk után már nem láttam a szomszédot​:sweat_smile:

5 kedvelés

Akkor ezek szerint ennek sem elèg hűvös a gőze. :thinking:
Viszont valaki mèg jól járhat vele. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nagyobb ellenállású coilt tettem bele és 50W-on hajtva nem volt annyira forró. Bár valóban még ez is sok nekem. Leginkább tüdővel nem bírom. Kellemetlenül sok nekem ez a gőz :smile:

De valóban megy majd eladásra csak még szépen meg kell száradnia, hogy a legcsinosabb formáját hozza​:star_struck:

3 kedvelés

Mondanám,hogy èrdekelne,de nálam 12 Watt a maximum. :sweat_smile:

4 kedvelés

Ott tuti hűvös gőzt ad​:sweat_smile:

5 kedvelés

Fran Healy Weather GIF by Travis

4 kedvelés

Szálhuzalból parallel tekerés esetleg? :slightly_smiling_face: Sokkal hűvösebb a claptonnál, és szerintem gőzben is bírhatóbb.

4 kedvelés

Csak egy tipp :grin:


4 kedvelés

@Vaperina_Kinga @Zolika Köszönöm a tippeket de már elengedtem a kezét​:hugs:
Nincs alá jó méretű squonk modom. Bár terveztem alá egy Topside dualt de mivel nem volt szerelem első látásra ezért mennie kell​:blush:

4 kedvelés

Az úgy volt hogy VOLT,de lehúzta a gatyámat és mint tudjuk azt nála nem szerettem :crazy_face:

5 kedvelés

Nehézsúlyú bajnok​:sweat_smile:

Spórolni akartam egy Vaperz Cloud termékkel hátha jó lesz de végül marad a ReLoad Vapor​:smile:

5 kedvelés

engem lehet erdekelne, majd beszeljunk rola. blaze max is meg asgard xl is ah lehet inkabb onfegyelmet kene gyakorolnopm :smiley:

4 kedvelés