THC Blaze RTA-hoz hol tudok előre tekert coilt és vattát venni?

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem. Most vásároltam egy THC Blaze solo RTA-t. És szeretném venni hozzá előre tekert coilt 3.5 -et. meg vattát hozzá. Valaki tudna esetleg egy linket küldeni? Mert sehol nem találok…

Akár itt is,de csak szerintem.Majd körbenézel.

Azért ez mert hirtelen firefoxból ezt tudtam megnyitni.
De a Vape42 is jóféle bolt,vagy a liquid-aroma.hu is jó.
Legalábbis nekem. :saluting_face:

2 kedvelés

Nem tudom lehet én vagyok ennyire szerencsétlen, de 3 mm-nél nagyobbat nem találok ezen az oldalon se :sweat_smile:

2 kedvelés

És ha magadnak tekernéd meg?Nem nagy macera és olyat tekersz amilyen kell.

Az átmérő nem is járt eszemben.Sorry :bowing_man:

2 kedvelés

Előre tekert ellenálláshuzal (liquidhall.com)
Esetleg itt.

1 kedvelés

Azt írja ez az oldal nem érhető el :frowning:

2 kedvelés

Próbáld meg másik böngészővel,valszeg VPN probléma lesz. :grimacing:Nekem Edge-ből volt jó. :wink: :saluting_face:

1 kedvelés

Edge firefox eddig nem engedi :sweat_smile:

2 kedvelés

Edge jobbra fent a szivecske legördülő menüben tudod bekapcsolni a VPN-t.

1 kedvelés

Telefonon vagyok.

24GA szálhuzalt bele aztán csókolom :grin:

3 kedvelés

Telepísd az operát. Abban van vpn … :+1:

2 kedvelés

Nem vagyok dles, de:

Itt van egy pár fajta.

6 kedvelés

Vagy fogsz egy 3,5mm-es fúrószárat és rátekersz egy huzalt amit fillérekért bárhol megkapsz…nem egy leküzdhetetlen feladat

3 kedvelés

Pl.: itt: https://www.tastyvapeshop.sk/hu/thc-ni80-3-core-alien-coil-28ga--diagonal--2ks-0-4ohm-3-5mm/
Vagy: https://www.tastyvapeshop.sk/hu/thc-ni80-3-core-alien-coil-28ga--parallel--2ks-0-4ohm-3-5mm/

3 kedvelés

Hmm . Hogy fejezzem ki magam . Fényes nappal törvényes rablás. :face_with_symbols_over_mouth:

6 kedvelés

Hát, elég drága igen. Amúgy meg, szerintem a sima 3mm-es kész tekeréssel is tökéletesen működik :slight_smile: (De @Zsolt68 megoldása még olcsóbb :slight_smile:

2 kedvelés

Kel venni egy spulnit/gurtnit/orsót/kis dobot egy tekerő segédet és egy láb méretezőt ha nagyon muszájnak érzi az ember . És talán elég lesz egy évre :rofl:
Anyi drótom/ sodratom van. Nekem elég még 2 évre csak az a fránya vatta fogy ha dohányos kedvemben vagyok :rofl::sweat_smile:

6 kedvelés

Szia. Németben egy oldalon volt régebben. Uk ben találsz de ugye ott vám. A tastyben csak az alien van de drága. Én kinából szoktam rendelni azt a huzalt amiböl van és magamnak tekerem, sőt kinában a gyári blaze vatta is van ami hozzá való. Ha érdekelnek a részletek pm ben írj rám.

2 kedvelés