Dual rta vásárlás

Üdv mindenkinek.
Szeretnék venni egy új rta tankot és az lenne a kérdésem hogy ti melyiket ajánlanátok, a lényeg hogy minnel finomabb ízeket adjon vissza.
Van nekem egy blaze rta-m és nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeimet,ezert úgy döntöttem veszek mást.
Gondolkodtam a dead rabbit v3-an vagy pedig a v2-en és blotto maxon is, ezekről is kérnék pár véleményt ha van olyan személy aki hasznalja/használta ezeket a tankokat, de a lényeg hogy szeretném a segítségeteket kérni abban hogy ajánljatok tankokat.

1 kedvelés

Szia.

Nekem lenne egy Blotto Maxom (12.000)
Igazából arra kell figyelni nála, hogy nagyon kevés ritkítást igényel.








.

4 kedvelés

Én a Dead Rabbit V3-at használom! Nagyon szeretem, egyszerű építeni kényelmes, strapabíró tank. Problémám még nem volt vele, 0,89 Ohmos tekeréssel
Sem melegedett igazán!

3 kedvelés

Íz vissza adásárol tudnál valamit mondani? Iazából nagyon tetszik ez a tank,de nem találtam róla valami sok véleményt sajna. Amúgy valószínűleg ss-t fogok belőle venni mert be akarok iktatni egy világos színű szettet is.

1 kedvelés

Jó ízvisszaadása van, igazából egy átlagos dual tekeréssel átlagosak az ízek, de ha érdekel én kerestem a legnagyobb coilokat megfizethető áron és a legjobb ízvisszaadású coil ami bejött nekem az a “Wotofo 5 Core Fused Clapton NI80 0.33 Ohm”, ezzel használtam. (Dualban kb 0.15-0.16 ohm-ra jött ki, 60 watt környékén használtam.)

  • 1 szavazat a V3-ra! Csatlakozom az előttem szólóhoz…

Én is ezzel a tekercsek használom single- ben.
Nekem dual- ban kicsit sok a gőz…na meg a fogyasztás…

Finom ízek, nem folyik, nem volt még dryhit-em.

A vattázást ki kell tapasztalni és tökéletes lesz!

Nyugodtan vedd meg, ha mégsem jön be jó áron eladható.

1 kedvelés

A nyuszirol hallottam elég jókat, úgy volt hogy a nyuszi lesz az első rta-m, aztán mondták hogy jobb a blaze, hát kicsit meg bántam hogy nem a nyuszit választottam elsőre, hát akkor úgy látom a nyuszit jobban ajánljatok mint a blottot szóval lehet az lesz de még várok egy kicsit.

1 kedvelés

minimalisan alkudhato egyebkent a blotto max :slight_smile: nekem kb fel eve csak a fiokban all, mert mesh kazanra valtottam. elotte kb egy fel evet hasznaltam max

Szia. Azt megkérdezhetem mi a gond a blaze-el? Terveztük mi is kiprobálni. Nálunk egyébként a Fat rabbit vált be. Könnyű építeni és jó ízeket ad.

Szia, igazából nincs úgy vele gond, adja az ízeket meg jó a gőz, de ahogy mindenki mondta hogy milyen jó meg az év rta tankja, nem ennyit vártam tőle, szerintem tok átlagos,pedig használtam mindenhogyis. Lehet az a baj hogy túl sokat vártam tőle és ezért nem szeretem nem tudom.

Értem. Én némelyik aromával vagyok így. Rommá dicsérik, elképzelek egy fantasztikus ízrobbanást, össze fut a nyál a számba és amikor megkostolom mintha tökön rugnának. Köszi a választ. :wink:

2 kedvelés

Ismerős érzés.

2 kedvelés

Szia! Blotto max még megvan?

szia igen

Ez amúgy 0.089 lett volna.