Big rendelés session

Üdv !
Mindenkihez fordulnék olyan kérdéssel hogy , melyik márkákat ajánlana mel, izekhez V42 n illetve VU on .
A keresett ízek : limonádé or citrom , KV , KV s dohány , barack .
Előre is köszönöm :slight_smile: .

Hella!
Citromos v42:
Lemon dizzle cake, Yello mirage esetleg green hornet. A YM nagyon finom citromos cucc, a másik 2 kicsit sütis is…
Kvssal megfogtál, mert a Liquidhall Pompei az egyik legjobb kvs, talán dohányos íz is.
Tudom hogy az Ecigionline- t nem írtad oda de ők árulnak Flavour Art aromákat és ott a kv az aztán a kvk csúcsa. Finom pörkölt kv. Sok kvt kóstoltam, de a FA kvja az egyik legjobb, vagy az Inawera Kawa, ami tejeskv, de nem láttam egyik shopban sem. Biztosan lesznek olyanok, akik többet is mondanak, de pl én a Big mouth aromákat nem szeretem…
U.i.: amiket felsoroltam, mindegyik aroma,
ráadásul gazdaságosak is (v42nél vásárolt aromákkal mindig az ajánlott alá megyek, pl 10%on kezd mindegyiket, amikre 30 a javasolt) egyik sem longfill, mert azok szerintem drágák.

Hali ! Köszönöm a köszönöm , valóban nem írtam az EO t , de szoktam onnan rendelni , igaz nem aromát , valamint egy kérdés , nem te vagy véletlenül aki egyszer zseblámpa MOD ot készítettél és küldtél Bleki bácsinak :smiley: ?
Longfill , hát jah van áruk , mondjuk én nemrég rendeltem először ilyet M.Peti egyik alkotasabol a Babylon t , ebből következik hogy aromás vagyok mint a hígító XD , esetleg koncentrátum . Bár a rendelés már rég megtörtént ettől függetlenül pont az ilyen javaslatokert írtam ide amit :slight_smile: úgyhogy mégegyszer köszönöm , várom válaszod :smiley: .

Igen én vagyok a zseblámpa modos… :grin:
De nem én küldtem el neki, h videózza (azaz h én küldtem, de…) , hanem meglátott róla a fórumon 1 képet és megkért h csináljak neki is, majd miután kipróbálta, kérdezte, h csinálhatna e róla videót. Mondtam, hogy igazán megtisztelő. :yum:

1 kedvelés

Amúgy nagyon patent lett a cucc , én akkor tájt kértem az ő véleményét érintő kapcsolos modhoz emlékszem kérdésemre következő nap mutatta be egy másik forumtarts a dcdc converteres Gabi modot :slight_smile: ohh nosztalgia faktor XD .( Basszus ez az üzenet azóta itt van :open_mouth: (nagyon jó az oldal ^^)).