Betörtem bishopot 🙂

De az Intake nem felűlről csepegtetős vagy igen?!:thinking:

1 kedvelés

az enyém single DL RTA

1 kedvelés

Azt nem ismerem. De az összes Hussar rendszerű itatásnál javasolt eme hadművelet!

Addig-meddig rávettetek:megtekertem GÉRbe gurbára :rofl:

2 kedvelés

És milyen lett.? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Amilyen szokott :blush:jó 2.5 magon​:blush:őszintén,én is mindíg úgy vágom ahogy @Elek_Segits szokta

1 kedvelés

És jó úgy neked Zolika?

2 kedvelés

A legjobb megoldás a vatta vágásra ahogy Balu írja…nekem is az jött be 2.5magon.

2 kedvelés

Amikor megvettem és elkezdtem összerakni, akkor futott át a fejemben a gondolat, hogy ez nem úgy szívja fel a levest mint a többi. Van ugye két kis lyuk, amint a gravitáció hatására csöpög lefele. Első az volt, hogy töltöttem fele és rendes irányba fordítottam, hogy csöpög-e. Nem csöpög csak úgy magától. Azért a tankban ugye vákum hatás van, lezárt. Nem tud csak úgy könnyen csöpögni. Azért belegondolva én is 2,5-esre tekertem, hogy több, dúsabb legyen a vatta, hogy összerakott állapontban a vatta teteje elére a két kis csöpőgőnyílást.

Én is arra tudok gondolni, hogy az erős szívás lehet az okozója úgy, hogy a vatta nem ért fel a csepegőnyílásokig és ahelyett, hogy a vattára ment volna, vagy azon keresztül, átfordulhatott a leves a kémény felé.

Na ez elég tudományos okoskodásnak hangzot, nagyon tippelgetek én is mert ilyen nem tapasztaltam én sem. Teljesen butaság vagy azért van benne valami jó ötlet?

Egyszer sem túloztam el a vattázást, de megadom a 2,5-es magnak a kellő vattát, hogy dús legyen, magas, találomra levágom a végeket a vájúnál nagyjából. 1-2 tucat tekerésen túl vagyok már vele.

Klassz és komolyan ! Felpillangósítom és vízszintesen levágok belőle :grin:na ? Éva ? Így már nemis gérbevágtam :grin:

2 kedvelés

Na! Így már teljesen érthető :joy:
Bocs fiúk, nem szoktam illetve nem tudtam róla eddig, hogy már vágtam gérbe :joy:

1 kedvelés

Tessék egy kép hátha segít

2 kedvelés