Beszéljünk a Lost Vape Centaurus B80-ról

Ez már nekem készül. Elég rossz a megvilágítása, de éjfél körül készült a kép
image

A matt fekete alapon fényes fekete mintásra piszkosul kíváncsi leszek…az már saját elképelésből jött. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

9 kedvelés

Megérkezett a 2. B80am…persze ez is a kerítés melletti kuka tetején volt hagyva :face_with_symbols_over_mouth:
Jött a postás utána, elkaptam, kis híján képen is csaptam, de még időben kiderült, hogy ezt a csomagot nem az MP hozta és gőze sincs hogy melyik fuvarcég.
A dobozon a trackingszám az MP oldalán követhető, minden tracking követő MPnek írja…szóval vannak itt bajok. :thinking:

7 kedvelés

Voálááá :star_struck: high-end lett a dizájn…szerintem :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

szépek!

5 kedvelés

Ismét rápróbáltam a 100% vg-s liquidre…a 90%-os átmeneti időszakom után most már totál bejön a full vg is. Az AIO továbbra is kitűnően kezeli ezt a töménységet. Viszont a kondenzképződés elindult (gondolom emiatt mert más nem változott)…1-2 naponta kell 1 perc a kitörlésre…7x félmenet fordításra kijön a boro, de a csavar még a helyén marad. Ezzel még így simán tudok élni

8 kedvelés

Egyéb topikban említettem, hogy feledékenység miatt 3as afc-vel építettem 2es helyett. Nos, nyilván így az eddig használt építéssel nem ugyanolyan az mtl feeling, DE adtam rá +4Watt-ot és így már DL-nek egész jól használható. :grin: Lehet meg is tartom ezt a tankot erre. Szinte hihetetlen, hogy a 2mm magra tekert 7menet ss316-os coil mennyi gőzt produkál elegendő levegővel 22Watton…ahhoz képest. Ja, és ugye lefedett külső lényílásokkal használom ezt is :point_up:
Mondjuk szomjasabb is :grin:

8 kedvelés

Nem tudom @Vaperina_Kinga mit fog írni a B80ról, de miután most felváltva használom a 2 és 3 afc-s Boro-t újfent mondom: a 2es afc-vel az MTL QrvaJÓ!!
Na, csak mert a 3as afc használata előtt már kezdtem megszokni / természetesnek venni az élményt.

7 kedvelés

Az érdekelne ha már ízt nem használsz akkor mi alapján mondod,hogy jó?

3 kedvelés

pl Ahogy a levegő/gőz áthalad az AIOn…pont az ideális szívóerőt kell kifejtenem, ahogy egy jó mtl-től el is várom. Emellett adja a megfelelő th-t is…olyan “selymesen kellemest” ahogy 3.5mg-ból eddig egyik tank sem…kivéve @Zoli76 Ammit-ját, de azt tuti nem a Földön készítették​:grin:…az már túl sok volt, “karcolta” a torkom. Plusz frankó mennyiségű gőzt ad.
Persze mindez szubjektív, a saját eddigi tapasztalataim alapján írom…(mint mindenki)

5 kedvelés

Háát ja ezt én is bele veszem ha értékelek valamit.Most már képben vagyok arról ha Te mondasz értékelést…fura volt de most már értelek.l :+1:

4 kedvelés

Hát, az ízvisszaadáson túl mi mástól lehet még jó egy mtl feeling…ezeken kívül

3 kedvelés

Szerelhetőség,biztos üzemelés,folyás mentesség,…kinézett…

4 kedvelés

az nálam a hardver téma

3 kedvelés

Egyben lehet értékelni ha minden jó akkor jó…számomra íz az első.

7 kedvelés

Na meg ahogy figyelem zárt oldalpanel kellett ahhoz a neked pont jó mtl-hez. Úgyhogy out of box ez egy rossz mtl.

6 kedvelés

Na, majd lehet veszek csak az ízteszt miatt egy Decadent Vapours - Hill Town aromát…bár @TheSoftParade1968 ízre is tesztelte és Kinga is fogja…az ő véleményükben azért bízom.

4 kedvelés

Namármost.
Elkezdtem nézni én is több oldalakon ezt azt.
Állítólag kevesebb teljesítménnyel jobb íz érhető el még a 18650 borobol is.
De csak éppen rápillantottam !
Ez igaz vagy csak a piac miatt mondja mindenki?

3 kedvelés

Nem kötekedésből írtam csak kíváncsi vagyok mi alapján mondod a véleményt…rá próbálok íz nélkül én is valamelyik rta-ám ra…

Van 1-es afc is…azt még nem is kellett kipróbálnom :grin: Lehet annál a légnyílások is nyitva maradhatnának.
Amúgy a frontpanel légnyílásai is fedve vannak nálam, nem csak az oldalsók.