Berserker vs Én csak nem jövünk ki egymással

Most akkor mozog, vagy nem mozog? Pontosan ilyen szenvedés volt nálam, amikor porlasztóst akartam volna átalakítani rta - ra. Ugye a helyhiány miatt nem lehettek benne csavarok, a talp is mozog, mert az csak egy szilikon dugó, nem merev. Aztán miután minden jónak nézett ki, ráhúztam a modra a tankot, és a csatlakozó közepével együtt az egész bemozdult, és lezárlatolt a tekerés kb. a második menetnél, drót, vatta szétégett.

Meg lehetne próbálni a huzalt a csavar köré hajtani. De ha meg van szakadva a menet, akkor már lehet, hogy az sem segít. Talán segítene rajta másik csavar. Szét kellene nézni, van - e a közelben valami műszerész, vagy lakatos, mint például nekem is a fiókban marékszám vannak a különböző méretű csavarok. Hátha egy szűz csavar még megáll benne? Mert ha nem, akkor újra kellene vágni a csavarmeneteket, például 2 mm átmérőjű csavar esetén 2,5 mm-esre. Nagyobb gond utána olyan csavart keresni oda, aminek a feje elfér.


Őszintén Berserkert még nem láttam. Ilyen, mint a képen? Mert akkor abba hernyócsavarok kellenek (kellenének). Villanyszerelő csoki szorítóból lehet olyanokat kitermelni. Na jó, akkor felsoroltam most már majdnem mindenkit. Legjobb lett volna, ha még lennének tartalék csavarok, de ha nincsenek, akkor keríteni kellene valahonnan műszerésztől kérni, vagy a lomok közt guberálni, vagy a csavarboltból. Végső megoldás lehet, az, amit én is a Siren2 tankommal műveltem, levágni az eredeti szorítót, és villanyszerelő csokiszorító belsejének a felét odaszorítani a csonkhoz, a csokiszorító csavarjával. Mondjuk nekem fúróim, reszelőim, menetfúróm, miniatűr vágókorongom (flex) mindenem van, könnyen beszélek.

1 kedvelés