Az infarktus és az átállás kapcsolata

Én is erre gyanakszom.

2 kedvelés

Így észszerűnek tűnik a gondolat…de nem híszem ha valakinek tísztul a szervezete az inkább jó mint rossz…

2 kedvelés

Igen. Szerintem azaz igazság, hogy egy fiatalabb szervezet, jobban tud regenerálódni. De akinek már összejön pluszba a cukor meg egyéb más betegség az másképpen reagalja le a szervezet.

2 kedvelés

Igen, az! Le is tesztelték, nem volt covidos!

1 kedvelés

Én nem merem berni Attila hátha

Nem tudom, lehet hogy rosszul fogalmaztam, nem a vapet okolom a károkért. Csak tarsalgunk rovat ez! Szóval csak beszélgetünk. Picit olvassatok bele a témákban, hogy a rendes cigaretta milyen károkat okoz az erekben. Plakkok keletkeznek az ér falán, ami egyre csak nő és ez szűkíti le a vér útját. Ha ezek a plakkok leválnak, valami következtében, az belekerül a véráramba és ez okoz infartust, rosszabb esetben sztrokot. Szóval lehet a tisztulási folyamat okozott valamit.

3 kedvelés

Igen, ebben igazad van én is úgy érzem!
Lehet, hogy 60 év fölött már orvossal együtt kontrollálva kellene leszokni a cigiről.

3 kedvelés

Szerintem meg lehet, hogy mindentől függetlenül ez bekövetkezett volna. Az ok szerintem sokkal inkább egy hosszabb távon fenneáló körülmény/körülmények összessége lehet, semmint valami hirtelen dolog.
Pont most alakult így.
Ismerős a dolog, mert családban nálunk is volt, hogy mindenki kereste a közvetlen okát egy betegségnek, ami évek alatt alakul ki. Nincsenek közvetlen okok, egyszercsak eljut a dolog abba a stádiumba, amikor elpattan egy húr és nyilvánvalóvá válik a baj.

3 kedvelés