Az első tekerés 😊

Gratulálok hozzá úgy látom sokkal ügyesebb vagy mint én nekem 5 építés kellett mire nagyjából jött belőle valami :sweat_smile: de így sem az igazi bár azon is gondolkodtam lehet a gtx one mod kevés hozzá enis akarok venni hozzá egy thelema solot vagy egy z80at hátha jobb lesz vele

A thelemáról egyezkedhetünk, ha érdekel :grin: nekem nehéz, jobban kézre áll a z80.
Egyébként tényleg van íz meg gőz is, de azért nem lett a legszebb az én tekerésem se :joy:

5 kedvelés

Mindjárt kiprobalom a gtx-en

3 kedvelés

Rendben azt meg köszönöm :blush::blush::v:

Gtx-el hasonló mint a thelema soloval, talán kicsit gyengébb íz és füst. Ha jól sejtem a kisebb aksi miatt, vagy nem tudom.

4 kedvelés

Na hát ez tök jó :slight_smile: csak igy tovább :smiley:

3 kedvelés

Vagy az elektronika miatt. :no_mouth: De, nem szólok bele, olyan ügyes vagy… :heart::heart_eyes:

8 kedvelés

A dicodes dani mod nálunk, román online shopban 2300 lej. Azaz kb 600 euró. És ez csak a mod…

1 kedvelés

Ott akkor rohadt drága… máshol olcsóbb.Mondjuk nem értem mert úgy tudom szabott árás ennyivel drágább nem lehet…Itt a bolt ahol olcsóbb ez hivatalos forgalmazó

1 kedvelés

Ez azért van, mert romania jelenleg nincs benne a shengen-ben. És emiatt drágább minden mint máshol. Pl. ha ti rendeltek egy kazánt a horvátoktól, vagy a csehektől, alig fizettek valami posta költséget, de ha ugyanazt mi is rendeljük ugyanonnan, akkor nekunk felszámolnak 21-25 euró posta költséget.

1 kedvelés

Szia!

Már használom egy ideje az Ares 2 -őt. Én mindig hézagosan tekerem a hozzá kapott tekerő segéddel.

Eddig próbáltam 28 GA szálhuzalokkal (Kanthal A1, SS316L) 2.5 magon 0.8-1.2 ellenállásokkal
Nemrég rendeltem Vendy Vape MTL fused Clapton huzalokat. Jelenelg a NI80 32x2x38 as huzal van benne 2.5 magon 5 menet 0.95 ellenállással

A szálhuzalok közül talán az SS adott jobb ízt. Könnyű velük dolgozni, pikk pakk megy a tekerés.

A Clapton esetében jó pár darab ment a kukába, mert bénáztam, meg eléggé nehéz “formálni”.
Hézagosan szerettem volna mindenképp tekerni, ezért a jól bevált gyári tekerosegédet vettem elő. Nagyjából sikerült is a mutatvány, viszont mikor tettem volna a helyére láttam hogy nem 2.5 ös hanem 3 as átmérő lett (gondolom a szál vastagság miatt).
Szóval így kénytelen voltam szabad kézzel alkotni valamit. Pár próbálkozás után sikerült is.
Ízre szerintem eddig ez a legjobb (NI 80 szálhuzalom nincsen… még)

Amit én megfigyeltem, (és ez az összes huzalra igaz amivel eddig dolgoztam) hogy rendesen kéri a wattokat. Nekem huzaltól, illetve ellenállástól függően 14-18 watt között mozgott a tartomány

4 kedvelés

Újra tekertem 2.5-el, és majdnem teljesen osszenyomva.
Fotó nincs, mert azért még szépnek nem mondanám :blush:, de a pattogás jelentősen csökkent. Lehet még a vattával variálni kell. Most 60/40-es liguidet tettem bele, és úgy már szörcsögés is alig van, szóval tuti vatta gond van még :blush:
Íz is sokkal.jobb lett, gőz meg jelentősen több, mint amit eddig megszoktam :blush:

6 kedvelés

Szia!
A hézagos tekerés miért jobb?
Nekem az ni80-al most 1.22 ohm lett, és 13.5W-on használom. Legközelebb kevesebbet tekerek.
Van itthon még SS és sima clapton, azokkal még nem próbáltam

2 kedvelés

Az itt összeszedett infók alapján, szerintem azért mert nincs hotspot, ha “beledagad” a vatta nagyobb felülettel érintkezik, illetve 4-5 tekerés esetén pontosan igazítható a levegőgyűrű méretéhez

2 kedvelés

Értem, köszönöm !
Legközelebb megpróbálom úgy

3 kedvelés

Amúgy még én is csak kísérletezek, mert rengeteg variáció van.
Például még 3 as magon nem próbáltam a dolgot, illetve a vattából is ki akarok még párat próbálni.
De vannak itt a Vaperinán akik régóta használják az Ares 2 őt.

1 kedvelés

Szervusztok !

4-5 mag ? Kicsit érdekes ! :astonished:

2 kedvelés

Bocsi
Menet/tekerés akart lenni :smiley:
Javítom

2 kedvelés

Úgy egészen más ! Köszönöm !

1 kedvelés

Nem szépségversenyre készíted :rofl: ízre kell jó legyen :grin:
régen a Chokito se volt szép,de finom volt :wink:

5 kedvelés