Az első tekerés 😊

Szóval az első tekerés, és működik :blush: van “füst” és némi íz is, bár az még nem az igazi. Ja és az asztalon kupi :joy:
Ami zavaró, hogy mikor szívom pattog kicsit.


18 kedvelés

Szia!
Köszi!
Ni80 28ga huzallal csináltam 2-es magon. Szerintem a tekerés nem jó. Az elején összeér 2-3 fordulat, az nem.izzot rendesen, a többi része meg hézagos. Úgyhogy még gyakorolni kell, csak már annyira kiakartam próbálni :blush:

10 kedvelés

Próbáld 5-6 menettel és picit kevesebb vattával 2.5 magon nekem jobban bejött úgy :smiling_face:

8 kedvelés

Látom sokan használunk Ares2-őt nekem 3-as magon hozza a legjobb ízt.Amúgy nem sokat ér a kazán nem egy bomba ízű cucc.A tekeréshez gratulálok csipesszel egy kicsit megigazitod és még szép is lehet…Hajrá!

10 kedvelés


Én csak ezek miatt használom :grin:
Nem vinnék ilyen magasra valami jobb tankomat modomat​:rofl:

9 kedvelés

Köszi, megpróbálom majd úgyis!
Fura de a zenith 2 nél még így is jobb ízt ad :roll_eyes: persze a gtx-et nem veri :blush:
A következő, egy brunhilde már úton van, attól várom a szuper ízeket :blush:

11 kedvelés

Reméljük síkeres vásárlás lesz…egyiket sem próbáltam… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem mertem rögtön építéssel kezdeni :blush:
Tartaléknak jók lesznek…

6 kedvelés

Én bevágtam a dobozba csak azért nem a kukába mert nem dobok ki semmit :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Persze,hogy jó lesz meg hát van olyan hogy valakinek bejön…

4 kedvelés

Mármint az ares2-t? :blush:
Ennyire nem jött be?

4 kedvelés

Nekem nagyon nem jött be az Ares2

3 kedvelés

Vennem kellene valami másik melósat már a gtr mellé az ares helyett
A többit sajnálom :grin:

4 kedvelés

Klónt is lehet venni ilyen célra…én munkába is viszem a kedvenceim kifizettem… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Gratulálok @Peva71 :hugs: csak így tovább. :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Nekem így elsőre nem rossz. Viszont a mod amit vettem hozzá, az már annyira nem jön be. Thelema solo… A z80 nekem jobb.

7 kedvelés

Ez is szubjektív, hogy kinek melyik mod jön be. Én pl. az 1 akkusokat nem preferálom annyira. Pedig szuperek vannak 1 akkusokból is. :slightly_smiling_face: Esetleg tedd fel eladásra, ha gondolod, most úgyis népszerű, sokan keresik. :thinking:

6 kedvelés

Még barátkozom vele, csak pár órája találkoztunk, de lehet az lesz a vége. Nekem túl nehéz.
És nem tudom számíthat-e a z80 frekvencia állítás, de ugyanazon a Watton mintha jobb íz lenne

6 kedvelés

Ügyes vagy ha már két elektronika között meg érzed az íz különbséget…neked is Dicodes való :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Pont az a lényege. :blush:

5 kedvelés