Az első tekerés 😊

Na az nem tudom mi​:blush:

3 kedvelés

Egy elektronika és mod gyártó márka…a kedvencem…

6 kedvelés

Azért ahogy nézem, az már egy másik kategória :blush:

6 kedvelés

Dehogy azis egy mod az olcsóbb kinaiból 3-4db ára de 50 kinait túl él…

4 kedvelés

Igazad van :grin: de ha leesne 15-20 méterről az már tud fájni nekem is​:rofl:
Az egyik 6 méterről hungarocellre esett,egy kijelző bánta.
De egy törött kijelzővel meg ugye nem lehet elmenni dolgozni,hát hogy néz az ki úgy? :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Ahogy rákattantam az egészre, lehet előbb utóbb eljutok oda is (lehet nem is túl soká:grin:), de egyelőre leállok a vásárlással :joy:

3 kedvelés

Khm…más is ( én )ezt mondta​:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Persze de akkor meg minek veszünk jó dolgokat nagy dile :thinking:mma ez…

2 kedvelés

Nem fogsz :rofl:

3 kedvelés

hát a danit ne is vidd fel még le szédűlne​:sweat_smile::wink:

3 kedvelés

December elején kezdtem egy gtx one-al, aztán kíváncsiságból jött egy aspire vilter (ami egyébként meglepően jó :blush:), aztán a z80 a zenith 2 vel, most a solo és az ares2, és úton van a brunhilde. Szóval már jó előre elköltöttem a havi cigi pénzt :joy:

8 kedvelés

Én bárhova magammal viszem…

2 kedvelés

Igy megy ez :rofl:

7 kedvelés

Én is,kistáskában és 2db nyak nélküli kopasz biztonsági őr kíséretében​:rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Az első Daninál ezt gondoltam én is már azt se tudom kinek adtam el… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Megláttam a képet és meg kellett kapaszkodnom a szék karfájába bakker… :face_with_peeking_eye:

2 kedvelés

Látványliftet üvegeztünk :grin:semmi para
Az üvegek se nehezek :rofl:olyan 200-250 kg csak :grin:

4 kedvelés

Szerintem a brunhilde tetszeni fog.Meggyozodesem,hogy ennyi penzert eredetiben nagyon nehez megbizhatobb es izesebb tankot talalni.Nem nagy az osszehasonlitasi alapom,de sugarzik belole az atgondoltsag es a minoseg​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nagyon sok véleményt olvastam, sok videót néztem különböző tankokról, és épp ezért esett rá a választásom​:blush: ár/érték arányban a legjobbnak tűnt. Szempont volt, hogy liquid csak ott legyen ahol kell​:grin:, viszonylag könnyen építhető legyen, és persze az ár sem mindegy!
Na és persze mert gyönyörű :blush:

6 kedvelés

Ugy-ugy!Ar-ertek​:slightly_smiling_face:Folyni soha,epiteni meg akar sotetben is.Rengeteg hely van benne es bombabiztos!

2 kedvelés