Az első tekerés 😊

Szia!

Már használom egy ideje az Ares 2 -őt. Én mindig hézagosan tekerem a hozzá kapott tekerő segéddel.

Eddig próbáltam 28 GA szálhuzalokkal (Kanthal A1, SS316L) 2.5 magon 0.8-1.2 ellenállásokkal
Nemrég rendeltem Vendy Vape MTL fused Clapton huzalokat. Jelenelg a NI80 32x2x38 as huzal van benne 2.5 magon 5 menet 0.95 ellenállással

A szálhuzalok közül talán az SS adott jobb ízt. Könnyű velük dolgozni, pikk pakk megy a tekerés.

A Clapton esetében jó pár darab ment a kukába, mert bénáztam, meg eléggé nehéz “formálni”.
Hézagosan szerettem volna mindenképp tekerni, ezért a jól bevált gyári tekerosegédet vettem elő. Nagyjából sikerült is a mutatvány, viszont mikor tettem volna a helyére láttam hogy nem 2.5 ös hanem 3 as átmérő lett (gondolom a szál vastagság miatt).
Szóval így kénytelen voltam szabad kézzel alkotni valamit. Pár próbálkozás után sikerült is.
Ízre szerintem eddig ez a legjobb (NI 80 szálhuzalom nincsen… még)

Amit én megfigyeltem, (és ez az összes huzalra igaz amivel eddig dolgoztam) hogy rendesen kéri a wattokat. Nekem huzaltól, illetve ellenállástól függően 14-18 watt között mozgott a tartomány

4 kedvelés