Az első építhető kazánomat keresem

Dvarw lesz, belőle, a kérdés csak az hogy “sima” vagy FL legyen.
Miben jobb/roszabb az FL?

Előre is köszi a válaszokat.

2 kedvelés

Szia!
Mindkettő nagyon jó, nem fogsz csalódni egyikben sem! Az FL-ben könnyebb a lefogatás, előnye talán még hogy a tankszekciót 3/4 menettel le-fel rakod! Én hátrányként említem a peek(műanyag) chimneyt. Ez nagyon a Nano tankra hajaz! Talán még az üvegpalástot is ide venném, főleg úgy hogy nem kapsz mellé pótpalástot! De talán a legnagyobb hátránya a régi szériával szemben hogy jóval hangosabb! De ennek ellenére azt mondom jó kazán mindkettő!

1 kedvelés

Hogy a hőt jobban vezeti az látod igaz, de nem biztos hogy a minőség rovására ez ér annyit! Még szerencse hogy lehet kapni hozzá palástot! Azért ebben az árban már illene kapni mellé egy pótpalástot szerintem! Amúgy ha összetörik ez a palást 3600ft! Nekem a régibe is meg az FL-be is a gyári 1,2-es van és bizony hangosabb!

1 kedvelés

Akkor bocsi én az MTL ről írtam a véleményem!

2 kedvelés

Igaz igaz! Még a DL FL-ről nem tudok írni még nem lett meg a rávaló! De arra is kiváncsi leszek!

1 kedvelés

GeekVape Zeus X RTA. Felső levegőzésű, dualnak és single-nek is építhető, a felépítésének köszönhetően szivárgásmentes, egyszerűen újraépíthető, a vattázása is egyszerű.
Ízvisszaadása jó, a gőzmennyiség nagyon jó.
Csak ajánlani tudom, nincs vele kínlódás.

1 kedvelés

Ha jó darabot fog ki (van belőle sok széria hibás is!), akkor szerintem is jó kazán. Kezdő RTA-nak viszont pont a széria hiba miatt nem ajánlanám, mert ha véletlenül olyat fog ki valaki, akkor elmegy a kedve az egésztől. :slight_smile:

3 kedvelés

Szeva! Van egy Aromamizer Supreme Limited Edition,ha erdekel.

Szia! Mindenképp a Vapefly Brünhildáját javasolnám,pofonegyszerűen építhető-alsó tankos kazán,és nagyon jól kezelhető.7-12ezer forint közt hozzá jutsz.DL-MTL is létezik.Igaz nincs a listán,de szerintem a legjbb kazánok közt van.

1 kedvelés

Szia, én használok Zeusokat, bizony nem ajánlom kezdő tanknak. Kezdőnek én a Hellvape Destiny-t szoktam ajánlgatni.

Szia.
Van egy fekete zeus single kazánom, ha érdekes számodra.
Nekem bizony semmi gondom vele, lazán megépitem mindig, sosem folyt még meg.
Ha gondolod keress meg ez ügyben.

3 kedvelés

Szia,
Meg van még?
Mit kell tudni róla?
Kezdő vagyok bocsi :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.