Az arcom leszakad lustaság ne továbja 🤯 dezinformáció

A két cikk között van 10 nap de a fáradságot csak a cím és pár szó átírására vettek. Kormány média meg ami a csövön kifér összemosása a dolgoknak . Meg frissebb én is olvastam ezeket de itt kezdődik a marhaság. Elnézést a sok olvasni való miatt de egy átlagos polgár aki kívülről szemléli a mi kis világunkat ebből a csepp félre vezető információkból tájékozódik és megy a kospirácio részükről. Mert be mondta az internet :thinking:

6 kedvelés

Mi ránk ez nem vonatkozik, nem minősül dohányterméknek.
Még az ájkoszokban szívott izé sem mert azok is tea alapúak. Haverom simán árulja újságos bódéjában…

3 kedvelés

Nem minősül de ez az átlag polgár mint anyósom kb annyit vett le a dolgokból .
Másrészt ugyan ezen cikk módusulata a címben elektromos párologtatóval is meg található. 1-2 mondat toldataban. Be raktam a cikket

2 kedvelés

Én eddig sem értettem, hogy a hevítőrudakat még a boltokban is meg lehet venni az e cigit meg démnozálja állam bácsi. Nekem mind1 ameddig az e cigit békén hagyják.

4 kedvelés

Hm a probléma az hogy a terv már készen van :frowning: TPD 3

2 kedvelés

Amerikába is volt szesztilalom és akkor virágzott a legjobban. Majd beindulnak a házi műhelyek mint az e cigi őskorában. Azt unió bá be… :grimacing:

2 kedvelés

Ne is az Unió a hiba mert pont ez a bibi hogy csak a cikkek közül egy valós és az a hevitos és a valós tartalom alap az benne, hogy csak a nikotin tartalmát akarják szabályozni. Az unión belül az e cigi mivoltát inkább szeretnék el tolni a gyógyszer ipar felé egyes tagállamok képviselői.

3 kedvelés

Azért azt kőkeményen át vette a maffia :frowning: és mindenféle szarból főztek a piát olvas csak utána . Én valahogy nem szeretnék a maffia körébe tartozni mert levest veszek se azt hogy meg meredjek tőle :slight_smile: Már bocsika (olyan farankó volt a 90 % gyógyszertári hülyeségből ki kivert alkohol sokan meghaltak rá jöttek hogy hülyeség a tiltás

1 kedvelés

Szürreális kép vázlat
Kristály patika álsz a sorban. Elötedd a szomszéd és még kérdi a patikust milyen alap levet ajánlana .
Patikus meg hazai vagy külföldi mert hazai most csak Richter Gedeon van . Külföldi meg Johnson & Johnson. A szomszéd meg azt mondja akkor csak a hazai mert ha a kalmopiryn 40 évig jó volt akkor ezzel se lehet baj :grin:

2 kedvelés

Gondolod mindenki leteszi az e cigit mert az unió tiltja? És nem lesz fekete piaca? Erről beszélek, ha más nem az alapanyagoknak de lesz bizony. Mióta világ a világ mindenre van egy ellen reakció. És ha látod hogy az ismerősöd vígan vapel melletted a fekete piaci mutyiával mert ott is lehetnek megbízható források zárt körökben, akkor te is veszel mert létezni akarsz.

2 kedvelés

Csak addig nem minősül annak, amíg annak nem minősíti egy csapat demokratikusan megválasztott f@sz. Úgyhogy óvatosan az ilyen kijelentésekkel…

2 kedvelés

Kb ugyan ezt írtam

1 kedvelés

Akkor maffiózók leszünk​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

IMG_20220816_201357

2 kedvelés

Hamár dezinformalni akkarok a népet manipulálni akkor vegyem már a fáradságot ha elvégeztem azt a K újságírói iskolát ha elvégeztem, hogy meg szerkesztem és nem ctrl-c ctrl-v kis pötyoges.
Amúgy sokaknál sűrűn forgatott két oldal az első. Ó kori Rómában is tudták mivel kell a népet mozgatni . Latinul: Panem et circenses! :slight_smile: Kenyeret és cirkuszt a népnek

3 kedvelés

A portfóliós cikk érdemben hozzátesz valamit az egészhez? Mert előfizetős tartalom és nem tudom olvasni :frowning:

1 kedvelés

Semmit nem rak semmihez senki :frowning: ez a magyar újságírás CTRL+V aztán CTRL +C azt ennyi :laughing: biztos nehéz volt

2 kedvelés