Aspire Nexi One

Sziasztok!
Bizonyára ti is hallottatok a fent említett termékről.
Nekem eléggé megtetszett, vagyis inkább az a “fidgeting” része, hogy kiveszed a tartójából, meg visszateszed, ha végeztél. És még a mérete, formája is újdonság, mint ecigi.
Munkahelyre úgy gondolom jó lenne. Mégsem egy nagy dupla 18650 mod+rda :sweat_smile:
Plusz pozitívum, hogy miellőtt ezt megírom, épp most néztem Juicy-n, már közeli webshopból is elérhető pár (új, talán) gyümölcsösebb íz.
De gondolkodok nagyon, mivel még elég úgy, lehetnek vele gondok, gyártáshibák. (?) Meghát, egy podot terveztem venni a liquidjeimhez, úgyhogy döntenem kell. Amúgyis már 2 ezközöm van, amik lehet lassan szabadságra mennek. Szóval nem tudom. Tanácsa, véleménye van valakinek?

4 kedvelés

Nem vagyok podos,de 460 mAh az nem valami sok :blush:
Sztem nagyobb a reklám mint a tudása.
Irodában való állandó töltésre biztosan alkalmas,de egy kétkezi melósnak kevés :man_shrugging:

9 kedvelés

Hja, ez 2 kajaszünet kb… :thinking:

3 kedvelés

Azért az 1,6-os coil nem kér sokat. Volt rincoe cetom 370 mah 1,3-as coillal kimondottan sokáig bírta.
De ha van saját bevált liquided, akkor szerintem inkább egy LV thelema nexus.

5 kedvelés

Esetleg egy lv ursa nano, vagy ursa pro pod… nekem van, eléggé sokáig birja

7 kedvelés

Bevallom, nálam elérte a céljukat a reklám része. Munka közben nem sokat állok meg, akkor is inkább iszok. Ebben a nagy melegben nem megy annyira a gőzölés. Viszont azért néha elpöfékelnék egy kicsit. Szerintem egy munkaidőt/műszakot kibírna nálam.
Sajnos bevállt liquidem (még) nincs, de gondolkodtam podon, abból egy Geekvape Wnaxot néztem ki.

5 kedvelés

Update. A napokban érkezett meg az ezköz, használgatom. Nekem tetszik, negatívumot nem találtam.
Taklope-ról szerettem volna rendelni, de sajnos nem sikerült. Pedig ajándékot is kaptam volna : (
Végül Juicyról jött. Annyival jobb lett innen, hogy itt bontják a podfejek csomagolását, és a hármas csomag helyett egyet veszel, ami kóstolásnál előny. Árban már nem hiszem, hogy annyira jó lenne. Na mindegy, jó kis cucc.

3 kedvelés

Egy porlasztó hány napot megy nálad? Ha jól tudom kb 1 doboz ciginek felel meg per db.

Nem túl intenzív használat mellet kb 2-3 nap volt nekem. Egy ideje viszont nem használom, elfogytak a podfejek. Nem akartam túl sokat rendelni, hátha nem fogy el/nem válik be, viszont hamarabb elfogyott mint gondoltam volna. Most várom az utánpótlást kumulusról.
De ha azt használod fő “gépként” akkor szerintem 1- 1,5 nap/podfej.

1 kedvelés