Aspire Nautilus 3 tank fura porlasztó

Sziasztok. Aspire Nautilus 3 tankot használok.
Gyári 1.0 ohmos porlasztóval használom.
Nagyon jó ízt és gőzt ad.
Vettem 1.8 ohm bvc porlasztót hozzá. 5dbot mert ugye azt nem tartalmazza a tank.
Gondoltam kipróbálom. Ugyanazzal az ízzel mint amivel az 1.0 ohm mesh coilt. Hogy legyen viszonyítási alapom.
Beletettem összeraktam, semmi íz ,konkrétan semmi gőz!
Ez normális? Ennyivel rosszabb az 1.8 ohm mint az 1.0? Csak mert sokan azt írták hogy mennyire jó! Lehet hogy hibás a porlasztó amivel próbáltam?
Köszönöm a segítségeteket!

3 kedvelés

8-10éve használtam utoljára 1,8 Ohm-os porlasztót…nem potyára. Porlasztónál ugyanakkor a gyári selejtet sem lehet kizárni soha…ezért jópár éve a porlasztóról is leszoktattak a gyártók.

4 kedvelés

A készülék meghajtja egyáltalán? :thinking:

Meghajtja igen. Legalábbis fura. Amikor porlasztok nem hallom tudod a szörcsögő porlasztó hangot. Akkor lehet selejtes a porlasztó. Mindjárt kiprobálom ha hazaérek egy másik porlasztóval. Az 1.0 ohm mesh porival nincs gond.

1 kedvelés

Értem köszi. Lehet akkor selejtes a porlasztó.

1 kedvelés

Az 1-es az mesh az 1.8-as meg drót.

2 kedvelés

Magasabb ellenállásra nagyobb fesz kell, nem minden mod tudja.

Vaporesso Gtx One moddal használom a nautilus 3 tankot. Van valahol erről vmi info hogy mennyi feszre képes?

1 kedvelés

Output Voltage 0-4V

2 kedvelés

Most néztem én is 0-4v. Akkor ezert nem jó. Az 1.8 ohmos porihoz 3.3-6v szukseges. Ez a baj.

3 kedvelés

Igen, ez lesz. :+1:

1 kedvelés

Jobb, hogy kiderült mielőtt újabb doboz 1.8ast vettél meg.

2 kedvelés

Igy van. Cseréljek modot? Melyik most a best porlasztós mod? Mtl-es vagyok :slight_smile:

1 kedvelés

Én most nagyon messze vagyok a porlasztóktól, de lesz itt olyan aki képben van biztos.

1 kedvelés

Köszönöm. Várjuk akkor :slight_smile:

1 kedvelés

Hmmm… Warhammer?

1 kedvelés

Szerintem nem modot kell cserélned,hanem az 1.8-as porlasztó nem neked való.Az ilyen magas ellenállásnak pont az a lényege,hogy ne legyen sok gőz.Nagyon magas nikotin tartalomhoz szoktak ilyet használni.

6 kedvelés

Jaja az is lehet hogy a 0.7 mesh illetve az 1.0 kozott lesz jó.
Csak most megvennék a gtx one-omat gondoltam jó lenne egy mod csere.
Egyébként az Aegis Solo 2 ot néztem. 22 es tankom jól mutatna vele? Vagy maradjon a gtx one :)!?

2 kedvelés

Az én ízlésemnek túl nagy az a mod,egy 22-es kazánhoz.De ha neked megfelel akkor,cseréld le nyugodtan.

1 kedvelés

Melyiket ajánlod ami méretben és tudásban is megfelelő lehet?

1 kedvelés