ArtVap keverés

Sziasztok,

Új helyről rendeltem 6-os alaplevet, a képen látható dolgot kaptam. Van benne egy fél literes flakon, kb. 3/4-ig, meg 15 db 10ml-is nikotin. Sajnos a szlovákom (?) nem túl jó, és leírást nem találtam, gondoltam, megkérdezem. Jól sejtem, hogy ezt össze kellene keverni? Köszi!

Jól sejted. Ez az EU-kompatibilis kiszerelés. Mivel nem árusítható 10ml-nél nagyobb mennyiség nikotinos folyadékból, ezért ezt ilyen huszáros megoldással hidalják át :rofl:

3 kedvelés

Értem, köszi szépen a választ! Kicsit fura volt, hogy miért kéne nekem kevergetni, de így már érthető!

Ilyet még egyszer tuti nem fogok venni, mert 15 db 10ml-is flakont bele öntögetni… ja és egy nagy halom szemét marad utána.

Van ennek értelme. Ilyen a szakértők által kidolgozott, életszerű, környezet és felhasználóbarát szabályozás, kérem​:exclamation:
Ejnye, potenciális törvénysértést szimatolok :face_with_peeking_eye: (mármint a jövőre nézve)

1 kedvelés

Egy késsel vagy bármivel nyúlj be a kis flakon csőre és az üveg szája közé, hogy le tudd szedni az üveg csőrét, és csak simán beleöntöd, megspórolsz jó sok időt, ha nyomogatva próbáltad :smiley:

2 kedvelés

Esetleg egy papírzsepivel is le lehet szedni. :saluting_face:

Vagy kupakot kinyit, de nem leveszed hanem oldalra billented és lepattintja a csőrt.
Valaki rakott fel róla videót, de sajnos nem találtam meg…

2 kedvelés

Köszi! Szerintetek nem szedtem le? :sweat_smile: De akkor is, 15 kis flakon…

2 kedvelés

Akkor venni kell a 100mg/ml nikotint és abból nem lesz 15db kis flakon :smiley:

1 kedvelés

Ez egy szett volt dobozban…

Ásványvizet szoktál venni ? :man_shrugging:

Csak mondtam tippként