Aromamesteres fahéjas fánk keverési arány

Hali! Aromamesteres fahéjas fánkot ki hány százalékban keveri? Mennyi az ajánlott? Oldalán per pillanat nem tudom megnézni.

1 kedvelés

Szia!
Nem ismerem,de az oldalon ezt találtam:
recept normál:6% extra:9%
Egyik hozzászólás szerint 10%

3 kedvelés

Köszi, akkor 9. :+1:

4 kedvelés

Hogy tudtál belépni?:thinking:
Én sem tudok napok óta.:disappointed_relieved:Pedig regisztráltam.Most már két e mail címmel is​:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nem volt problémám a be jelentkezéssel. :slightly_smiling_face:
Mikor regisztráltál?
:

2 kedvelés

Február elején. Az egyikkel ,tegnap a másikkal​:rofl:Rendeltem is,megkaptam​:+1:Most pár napja nem tudok belépni.Keverési arány miatt.
Nem értem miért nem :thinking::thinking:

3 kedvelés

Mit nézzek meg? :sweat_smile:

3 kedvelés

Gránátalma-szőlő,barackmix.Köszönöm​:handshake::+1:

4 kedvelés

Normál 4% Extra:6%

Normál 6% Extra:9%

4 kedvelés

Köszönöm. Ön egy úr​:+1:
Még jó, hogy nem keverem be 10 %-ban​:rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Aromamesteres aromákat, főleg desszert fronton, ajánlott nem túl erősre keverni. Mert éréskor meg túlzóvá válhat. Tapasztalat. :+1:

6 kedvelés

Nekem csak a dohányosokkal van tapasztalatom.
Azoknál elég a normál keverési arány.

3 kedvelés

Akkor a fánk 9%-ban sok lett? Na, hígítani lehet… Jobb, mintha kevés lenne…

6 kedvelés

26 bejegyzést új témára osztott fel: Aromamester bejelentkezési probléma

keverheted,nem feltétlen kell követni ezeket az arányokat, egyikre 4%ot irt, olyan iztelen volt… 10%ba kevertem már lett ize,néhánynál tény h kevés kell, de gyümiknél mehet bőven

1 kedvelés

Traubit kóstoltad? Először 5%-ban,utána15%-ban keverem .Érik már legalább 2hete,és semmi illata​:thinking:De íze sincs.mi lehet a baj??!

1 kedvelés

Traubit speciel vettem tőlük tavaly nyàron, nekem 6 százalékban teljesen jó lett. 2 hét éréssel már szívtam.

1 kedvelés

1,5 hónap után is ez volt a helyzet nálam.Kukáztam. :face_with_spiral_eyes: :pleading_face:

Akkor lehet csak pg-t kaptam,aroma nélkül :thinking:

1 kedvelés

Nem szeretek kukázni semmit sem,de lehet,nálam is ez lesz a történet vége :pleading_face:

2 kedvelés