Aromamester bejelentkezési probléma

Szia!! Én is így vagyok vele! Már rendeltem is tőlük kb 3 hete , minden rendben volt. Most meg nem enged be. Azt írja a fiókomat jóvá kell hanyni az áruház üzemeltetőjének, hogy be tudjak lépni!!

3 kedvelés

Ugyanez. Meg hogy szabadságon vannak…

3 kedvelés

Szintén zenész :disappointed_relieved::thinking:Csak akkor a @John mit csinál,hogy őt beengedi az oldal???:thinking::thinking::thinking::thinking:

3 kedvelés

Lehet, hogy ő van szabadságon?

4 kedvelés

Passz.Csak megosztja velünk :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Azt írja az oldal,hogy szabadság miatt a kiszállítás március 1.-ig szünetel.
Vagyis 2025-ben lehet legközelebb rendelni.:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

De tegnap neked sikerült belépni :thinking::thinking:

2 kedvelés

Ne parázz emiatt.Küldök privát üzit.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Gyanús vagy te nekem… Tegnap 140 eurót utaltam át vadidegen embereknek a Föld másik felére egy linkmegosztásod miatt, ma meg ez… Oooo te Jani! :rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Akkor már huzalod legalább bőven lesz.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

5 kedvelés

Én pont ma rendeltem 300ml nikotint, remélem letelt a szabi… :slight_smile: kolega se tudott beregisztálni, jóváhagyásra vár, úgyhogy besegítettem.

4 kedvelés

Uuu, bocsi, benéztem… Ő Jancsi volt… Nem Jani… Bocs, ezekkel a nevekkel mindig bajban vagyok. Nyilvánosan megkövetlek! Tényleg sorry!

4 kedvelés

Semmi baj,végül is Jancsi,Jani,János szerintem ugyan az.:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Nem kell sok, hogy az ember összekavarodJohn :grin:

7 kedvelés

Az a baj, hogy nem. Mindegy, ma már jobb, ha nem írok semmit. Read only leszek… :wave:

5 kedvelés

Szia!! Én ma írtam nekik emailt. megkérdeztem mi a baj, hogy 3 hete tudtam,regisztrálni vásárolni most meg nem tudok belépni!! De nem válaszoltak!!

3 kedvelés

János tanácsára én is írok neki holnap.Oszt majd kiderül :wink:

3 kedvelés

Nem tudom mi van, de én kb 2 órája adtam le a rendelést az Aromamesteren. Simán beengedett. :thinking: Mondjuk az én regisztrációm több éves, lehet az új regisztrálókra hárul ekkora figyelem, a törvények miatt. :thinking:

6 kedvelés

Én is simán tudok Nála rendelni,belépni,kilépni,többféle böngészővel.Mondjuk,van pár éve,hogy regeltem. :wink: :saluting_face:

6 kedvelés

Pont ezen gondolkodom. Ők nem régen regisztráltak… :thinking:

5 kedvelés