Aroma keverése

Sziasztok,kérdésem az lenne,hogy ha pl 10ml aromat 8% ban keverek akkor ugyan abból az aromából pl 5ml aromát,hogyan kéne keverni hány % ban? :thinking::wink:köszi a válaszokat előre is.

2 kedvelés

Én ehhez még nem értek,de te is mindig azonnal válaszolsz nekem​:heart::ha fele annyi az aroma,akkor a % is feleannyi nem?:thinking::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha megfelelt a 8 százalék, akkor az 5 milit is 8 százalékban

4 kedvelés

Mondom én,hogy nem értek hozzá:joy:

2 kedvelés

ha az egész 10ml aromára van a 8% akkor ugyan abból 5ml aroma 16% nem​:thinking::joy:vagy csak 4% az 5ml aromára már elvesztem​:sweat_smile:

3 kedvelés

ez lehet igaz lehet,hogy 5ml aromát 8% ban keverem be baj nem lesz abból​:thinking::sweat_smile:max ízesebb lesz.:joy:

2 kedvelés

Ha a 10 ml aromat felhasznalva csinaltal 8 szazalekban kevert levest ,akkor az 125 ml leves volt .Ha 5 ml aromaval akarod ,akkor lesz 62,5 ml levesed,5 ml aroma plusz 57.5ml minden mas

7 kedvelés

Pont ezt akartam mondani. De még mindíg nem vagyok biztos benne, hogy pontosan értjük a kérdést :sweat_smile:

5 kedvelés

köszi ez volt a lényeg nekem​:wink::+1::grinning:

2 kedvelés

Sejtettem​:rofl::+1:

3 kedvelés

én is elvesztem benne de nagyon​:sweat_smile:de meg van mostmár :wink:

2 kedvelés

Én meg persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 kedvelés

Sziasztok :slight_smile:

Lényeg a lényeg…mivel százalékos arányban keverünk a mennyiség mindegy. :slight_smile: Csak a kész liquid mennyisége fog változni az arány nem.

Pl.: 10% -ban keverünk.

1ml aromából lesz 10ml kész liquidünk.
10ml aromából lesz 100ml kész liquidünk.

9 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.