Aromamester bejelentkezési probléma

Szelet kaptam ma én is, 35kmh-sat a képembe a futás alatt :grin:…hát, nem voltam tőle boldog maradéktalanul

@Zolika-nak pedig minden jóóót! :cake::beers:

5 kedvelés

Egyre gyanúsabb nekem ez az aromamester… Másnak volt esetleg rendelése az elmúlt héten ami rendben volt? Ha valaki rendel, mindenképp csak utánvéttel most szerintem. Ilyen, hogy 2 nap után semmi infó, hogy feladták-e még nem volt.

2 kedvelés

Épp ezen meditálok. 4-én adtam le a rendelést 19:10-kor, a visszaigazolás azonnal megérkezett, de még feldolgozás alatt van. Ahol lehet utánvéttel rendelek. Itt is ez történt, úgyhogy bukni nem fogok rajta, viszont ami még eszembe jutott, és talán pár dolgot meg is magyaráz, az oldalon lévő kiírás, miszerint március 1-ig szünetel a feladás. Jelenleg afelé hajlok, hogy egyszerűen el lett írva. Nem 1-ig, hanem 1-től akarhatott az lenni, és akkor érthető, hogy miért nem lettek elfogadva a regisztrációk és miért nem adták még fel a csomagomat. :thinking:

6 kedvelés

Nyilván pont az első “nagyobb” rendelésem, mindig csak 100+30-at szoktam magamnak… Most 2 kolegának is. És ilyenkor hogy kérjem el a bebukott pénzt mikor én ajánlottam, eddig boostereztek… Öröm bódottá :smile: na de hátha nincs igazunk. Igazából az adatokat kifotóztam az oldalról, biztos ami biztos, a bankomnál tudok szerintem reklamálni majd.

4 kedvelés

Február 18-án rendeltem Aromamestertől, másnap feladták a csomagot, 20-án hozta a GLS.
Laca korrekt volt eddig mindig.

7 kedvelés

Sziasztok.
Múlt héten már nem tudtam belépni, azt írta ki, hogy jóvá kell hagyniuk a regisztrációmat. Pedig már renben volt, már rendeltem is tőlük.
Írtam ‘emilt’, ezt a választ kaptam:
“A héten szabadságon vagyok.
Technikai hiba miatt nem működik jelenleg a belépés, kérem türelmed.”
Azóta semmi.

7 kedvelés

Akkor jövő hétig várakozunk. :woman_shrugging:

Szerk.: Amúgy egy órája léptem be megnézni a rendelésem státuszát. Érdekes. :thinking:

6 kedvelés

Én is tegnap rendeltem, fizettem is :roll_eyes:

De én is régi eliquidVG-s felhasználó vagyok

6 kedvelés

Nekem múlt héten csütörtökön érkezett meg amit előtte héten szombaton adtam le.kaptam egy emailt hogy szabadságon van,de ennek ellenére megérkezett.

5 kedvelés

Kedves Vásárló!

Március 1-ig szabadságon leszek, emiatt nem tudom elküldeni a rendelésedet.
Amennyiben már kifizetted, úgy kérheted az árának visszatérítését, csak
jelezd egy válasz üzenetben.

Kérem megértésed!
Február 24 e az email kelte

6 kedvelés

Eddig nem volt vele gond, reméljük ezután se lesz. Csak már a drága kormányunk intézkedési miatt szerintem joggal aggódik az ember, nem lehet tudni mikor melyik oldal tűnik el… Valószínű innentől inkább marad a kumulus-os booster nagyobb mennyiségben, mikor egész oldalra szóló kupon van. :slight_smile: Csak gyűlölöm 10ml-enként öntögetni…

5 kedvelés

Most jött a mail az aromamesterről, ma csomagolják holnap feladják. :slight_smile:

7 kedvelés

Nekem is ugyanezt küldte reggel 8kor. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én még mindig nem tudok bejelentkezni. Szerintem elengedem ezt az oldalt.

2 kedvelés

Szerintem várj még egy picit. Ha van idejük a csomagokkal törődni akkor van idejük jóvá is hagyni a regisztrációkat. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ok! Még várok.

5 kedvelés

Sziasztok!
Én vasárnap regisztráltam, de egyenlőre még semmi nem jött vissza. Lehet sok a dolguk. Várok még.

2 kedvelés

Én kb 1 hete regisztráltam…azóta semmi…

2 kedvelés

A fránya türelem. Én úgy kezdtem el írni a posztot hogy na most…. Aztán rájöttem hogy 2 napja volt :joy:

7 kedvelés

Nekem március 5-e óta semmi reakció.

2 kedvelés