Liquidhall-ról aroma !?

Sziasztok !
Most szeretnék rendelni a liquidhall-ról !
70vg/30pg 500 ml alaplé ( 3mg nicotin ) már a kosárban van de ugyanerről az oldalról szeretnék aromát is rendelni !
Aki szokott rendelni erről az oldalról tudna nekem olyan aromát ajánlani ami nem kokszol nagyon ?
Posta költség miatt mindenképp innen szeretnék rendelni !
Előre is köszönöm

1 kedvelés

Mióta olcsó az LH postakőltsége…Mennyi most? Pár éve még drágának számított az 1800ft körüli áron.

3 kedvelés

2200 ft körül van a posta költség ha jól tudom ! Ezért szeretné 1 helyről rendelni , csak nem tudom milyen márka az ami kevésbé kokszol ezen az oldalon .

1 kedvelés

Egy bizonyos összeg felett ingyenes a szállítás.Èn minden boltnál alkalmazom ,úgymond egy aromával több​:grin:.

4 kedvelés

Mióta befürödtem a Liquidhallos nikotinnal (szúrt, kapart, csípett a kész, beérett liquid) nem nagyon rendeltem tőlük aromákat

1 kedvelés

Hát valami gyümi, ha bejön a citrus vonal, akkor a coffee mill jungle red. Hűsítős a pj empire mango bango. Inowera alap gyümi ízek. Ezek bírják tovább. Persze kérdés mit értesz a nem annyira alatt napokban kifejezve…

3 kedvelés

Régen 17k volt, amit azért nem nehéz összerakni.

1 kedvelés

Ma már 25ezer,ha jól emlékszem.

4 kedvelés

Hogy mit értek azalatt hogy napokban mondjam meg a kokszolási időt ?
Azt sajna nem tudom hétfőn jön meg a készülékem most kezdem el az e cigit !
Csak olvastam hogy vannak márkák amik jobban kokszolnak ezért kérdeztem …

2 kedvelés

Igen citromos ízt szeretnék az ilyen aromákat szeretném kipróbálni első neki futásra …

2 kedvelés

Szerintem viszont tank függő is. Ha szűk a levegőzés eleve melegebb a tekercs, gőz, és kb minden. A tank is melegszik olyankor, csak a liquid miatt nem igazán érezni, max annyit, hogy kézmeleg. Amiket szűk levegőzésű tankokban szivsz, azok hamarabb kokszosodnak. Amiket viszont bő levegőzéssel ellátott tankokban, az tovább húzza. Ergo nem ég rá olyan hamar.

Viszont Ispy jókat írt, azok kevésbé kokszolósak. Amik viszont nagyon, azok az édes, sütis, kávés, csokis, dohányos ízek. Ami szerintem alig kokszol azok a mentolos/coolada-s gyümölcsös ízek. Azokat mindegy miből szivod, sokáig bírja a tekercs.

Viszont,ha majd magad tekered, nem lesz ennyire aggodalmas ez a koksz dolog. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nem a márkák, hanem az ízek azok amik kokszolnak pl szőlősből több ilyenbe is belefutottam, de volt olyan is ami egyáltalán nem kokszolt, ez zsákbamacska kb, nem tudhatod előre sajnos.

4 kedvelés

Igen magam fogom tekerni mert expromizer v5 tankkal kezdek !
Nem nekem való tudom , de azért vágtam bele mert lesz aki segít az elején .
Meg hát előbb utóbb erre váltanék úgy is :slight_smile:

5 kedvelés

Értem ! Akkor rendelek olyat ami szimpatikus első körben ! Aztán majd meglátom hogy merre tovább

1 kedvelés

Szerintem mindenki maga látja mire képes, mit tud bevállalni. Segítséggel könnyebb lesz. A V5 pedig egy nagyon szuper tank. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Akkor ne aggódj a kokszoláson, egy 5 perc kicserélni a vattát és egyáltalán nem olyan drága mint egy porlasztó, jó ha van segítséged, esetleg tedd fel neki is ezeket a kérdéseket, ugyanígy meg fog nyugtatni, hogy nem az a lényeg hogy melyik mennyire kokszol hanem hogy jó-e az íze az adott aromának :slight_smile:

5 kedvelés

Szerintem első körben ne longfilleket rendelj, hanem csak sima aromákat. Abból tudsz kisebb mennyiséget is bekeverni és tudod tesztelni a cuccot.

1 kedvelés

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget !
Nagyon jó közösség nagyon segítőkész mindenki és ami fontos nem lekezelő senki !
Pacsi mindenkinek :slight_smile:
Ha van applikáció ennek az oldalnak szívesen letölteném. Kerestem már de nem találom .
Ha van ilyen egy fotót elfogadok róla hogy tudjam mit töltsek le :slight_smile:
Pacsi :slight_smile:

3 kedvelés

Ha Chrome-ot használsz telefonon akkor olyat tudsz csinálni hogy a jobb felső sarokban van a három pötty és felhoz egy olyat többek között, hogy “kezdőképernyőre”. Ez annyit csinál hogy kirak egy ikont a telefonod kezdőképernyőjére. Tulajdonképpen úgy mintha egy alkalmazás lenne, én is így használom az oldalt, mert úgy tudom app nincs.

6 kedvelés

Sikerült ! Köszönöm szépen :slight_smile:

2 kedvelés