Aromamester bejelentkezési probléma

Lehet tényleg az a problema.?
Én még a Eliquid VG.eu-n regeltem,onnan kerültem át az Aromamester oldalra.
Lehet végeznek háttérkutatást. :sweat_smile:

6 kedvelés

Én is így kerültem át. Nekem valahogy ez tűnik logikusnak, de tévedhetek is. Csak ez a paranoia ne lenne mindenkiben, akkor én sem gondolnék ilyenekre. :sweat_smile:

5 kedvelés

Én nem parázok,csak érdeklődöm.:wink:

4 kedvelés

Nem is így értettem. :hugs:

5 kedvelés

Sziasztok! Gondolom mindenki kezdte észre venni, hogy mit művelnek a számunkra kedvelt weboldalakkal. Régebben rendeltem innen nktint viszont akkor még nem kellett regisztráció. Tegnap regisztráltam az oldalon mert rendelni szeretnék viszont a mai napig nem engedélyezték a regisztrációmat. Valaki tud valamit erről a helyzetről?
Köszönöm szépen a segítségeket.

3 kedvelés

Szia!
Úgy gondolom, @Vaperina_Kinga ebben a hozzászólásában leírta a választ a kèrdèsedre.

4 kedvelés

Ezt nem találtam meg. Ne haragudj átok hogy újra feltettem a kérdést.
Én eddig 1x rendeltem mert eddig kitartott a dolog viszont akkor nem kellett regisztráció. Mióta meg szigorúbb szabályozás van azóta kell be is regisztráltam de sajnos még nem engedélyezett a regisztráció. :frowning:

3 kedvelés

Azt javaslom,lègy türelemmel,hátha rövid időn belül tudsz újra rendelni.

4 kedvelés

Ha sürgős a nic. szívesen rendelek neked.

9 kedvelés

Úgy gondolom hogy még 2-3 hétig kitartok vele. Ha addig nem rendeződne a helyzet akkor megköszönöm a segítséget. :slight_smile:

4 kedvelés

Pont ez járt a fejemben,ha tudok, és kell valakinek rendelek szívesen. :wink: :saluting_face:

10 kedvelés

Természetesen bárkinek.

10 kedvelés

Van még vagy 160ml nic,de ezt olvasva inkább regisztrálok most,hogy késöbb ne legyen bánatom :smiley:

4 kedvelés

Egyelőre a tegnapi rendelés nem lett ma feladva, remélem nem tűntek el az üzemeltetők… :slight_smile:

4 kedvelés

Nem tűnt el,működik az oldal.

5 kedvelés

Boldog szelet napot kívánok!

6 kedvelés

Csatlakozom èn is az előttem köszöntő Jánoshoz.
Boldog 3.Vaperina èvfordulót kívánok!
Ès mèg sokszor ennyit!:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Boldog évfordulót! :hugs:

4 kedvelés

…és Te se tünj el! Pörögjön az oldal! :vaperina: :hugs:
Boldog tortanapot!

5 kedvelés

Köszönöm így menet közben, igérem maradok még köztetek amilyen vagyok :crazy_face::hugs::hugs:

8 kedvelés