Vásárlás, rendelés

Sziasztok! Eddig a vaperstore.eu oldalról rendeltem, mivel elégedett vagyok velük. Viszont a mai nap is szerettem volna rendelni, de nem elérhető az oldal. Esetleg tudja valaki, hogy ez pillanatnyi hiba, vagy teljesen megszűnt az oldal? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv: Kata!

Szia! Elèrhető az Opera böngèszőben lèvő vpn használatával.

2 kedvelés

Szia, letoltottem a rendszert, nekem is beadta így már az oldalt, viszont ha ramegyek egy termékre, nagyon lassú és nem adja be, szóval nem tudok rendelni. Hozzá tenném nem vagyok internet guru.

2 kedvelés

Ez kicsit furcsa,èn nem vagyok regisztrálva azon az oldalon,de vendègkènt is viszonylag gyorsan bele tudtam tenni a kosárba kèt aromát.

2 kedvelés

Az mèg egy próbát megèrhet,hogy bezárod az Opera böngèszőt,ès újra indítod,talán utánna gyorsabb lesz az oldal.

3 kedvelés

Megprobalom, köszönöm szépen a gyors segítséget.

2 kedvelés

Sajnos, most már egyáltalán nem enged be, ugyanazt írja ki mint a Chrome, hogy nem elérhető az oldal. Fura, próbáltam a liquidhall és a liquidcity oldalt is betolteni és egyiket sem engedi :thinking:, kezdem azt hinni a készülékkemmel van gond.

Szia! Ha rendes asztali Chrome-ot használsz, akkor töltsd le a Touch VPN bővítményt. Nagyon egyszerű használni. Utána, ha aktiválod, akkor minden be fog jönni :slight_smile:

3 kedvelés

Ez lehet az oka:

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat hozzáférhetetlenné tételét a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága az SZTFH/2325-8/2024 számú döntéssel elrendelte. A hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére jogosulatlan dohánytermék-kiskereskedelmi tevékenység miatt került sor. A hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény 1. § (4) bekezdése, 3. § (1) bekezdés 15. pontja, 23/E. § (1)-(4) bekezdése, valamint a 23/F. § (1)-(2), (4) bekezdése.