Aromák Magyarországon

Sziasztok! Kérdés merült fel bennem.Az egész tegnap este kezdődött ,de van előzménye .Amikor a vape42-ről megjött a rendelésem anno kicsit furcsáltam,hogy az összes 10 ml-es aroma ,bontott (vagy inkább után töltött ?) formában érkezett a projet lenny kivételével .Az mondjuk jó 5-600 forinttal drágább is volt mint a többi .Eddig a longfilleket kostolgattam tőlük (szuper),tegnap azonban rámentem a Tribecara.Szeretem ezt az izt,nagyon tömény (túlságosan),árad belőle a th,ajánlott keverése 25%.Múltkor agyaltam is rajta,lehet legközelebb 20%-ban kellene keverni,de nem tettem.A Tribeca (szerintem!) olyan 10-12 napos éréstől a legfinomabb kb 3 hetesig,utána nagyon lenyugszik,átlagos RY4 lesz belőle .
Amit rendeltem furcsálottam is ,hogy kettőt adnak kb 1700-ért akcióban ,nálunk a legolcsóbb Európában €4.50-ért,pl a franciáknál közel €7.Ezt letudtam annyival hogy közel a lejárat ,de nem,majd két év,nyitott flakonban…
Tegnap leteszteltem és hát ez Tribeca egész biztosan,de ez mintha sokkal gyengébb lenne,olyan amire régen terveztem hogy majd a következőt keverem,sőt még több th(több pg??),pedig ez 10-es keverés a múltkori 15-ös nicre volt.
Elképzelhető hogy nálatok a boltok játszanak az aromákkal ?

2 kedvelés

Szerintem nem játszanak, a vape42 mindig kiírja hogy, gyári vagy mi porciózzuk! :wink:
Amint látom régen több fajta ízben volt, most meg csak Tribeca van, könnyen elképzelhető, hogy készletkisöprés, mert nem lesz a közeljövőben a kínálatukba, nem tudom csak gondolom!

Sajna sok olyan íz van ami régen, sokkal jobb volt mint napjainkban, nekem ez a meglátásom! :wink:

4 kedvelés

Nem szeretnék állást foglalni, de nem hiába rendelek csak és kizárólag a liquidhalltól. :slight_smile: Szerintem egyébként igen, belenyúlnak. De kezeljétek úgy, mintha hangosan gondolkodnék. :slight_smile:

10 kedvelés

Mióta vapelek(április) söprik ki a készletet ,mert náluk azóta látom ennyiért ,csak nem rendeltem onnan.A másik két keverésem. ,egy ír egy francia rendelés rendben volt hetekkel ezelőtt ,úgyhogy nem hinném a gyarto hipp-hopp változtatott a recepten.A Tribeca-t nagyon sokan kinti fórumokon gyengebbre keverik annyira intenzív .Ezt nem kell,csak azért kevertem 25%-ban az elkepzelesemmel ellentétben mert gyanús volt az ára ,össze akartam hasonlítani …
Amugy nincs vele bajom,ez Tribeca ,de 20-ba nem fogom a masik harmat keverni,majd azokat amit itt veszek​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen nekem is ez a tapasztalatom,hogy kívesznek hígitják…híszen magyar​:disappointed_relieved:

5 kedvelés

Kb 1éve akciózák…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azt elfelejtettem meg leírni ,hogy nem csak enyhébb az íze ,selymesebb így 13 naposan(nagyobb th-val),hasonlít a 3-4 hetes beért Tribecara.A halo-k pont arról híresek ,hogy az elején van ilyen erdőtűz feelingjük,ennél már lecsengőben.Lehet ha pg-zve volt az érés már előzetesen aromaként megkezdődött .A következő keverésemmel nem várok 12 napot ,van egy olyan érzésem hogy a 4-5 napos lesz a számomra elvárt hatás .

2 kedvelés

És kb 2023 eleje a best before rajta ,de majd megnézem .

1 kedvelés

Ja amugy a két saint clouds longfill az isteni,tömény ízek .De magyar a magyaréval csak nem b@szakszik​:rofl::rofl:

1 kedvelés

Tribeca nekem is bejön.Én más arománál vettem ezt észre egy pár éve azóta ha lehet nem ott veszek…magyar a magyarnak a legnagyobb farkasa

5 kedvelés