Aroma savasít vagy nem?

Sziasztok.

Hátha tapasztalt màr más is ilyet.

Van egy-egy aroma ami mintha sok savat termelne és nem túl kellemes. Utána jàrtam hogy savasító meg lúgosító hatású gyümölcsök közül mi lehet jó számomra de itt is változó mert van olyan gyümölcs ami savasít de pl liquidbe nem, vagy forditva.

Szemezek a görögdinnye - sárgadinnye kombóval a Big Mouth arománál vagy Chill Pill Lime - cseresznye.

Van ötlet , tipp hogy mely íz lehet ami inkább savasít vagy aroma függő?

Pl: chill pill anonym watermelon brutàl finom de szerintem az acai miatt nyomja fel a savam. Viszont a FireBrains egyáltalán nem savasít de tele van bogyós meg olyan gyümölccsel amik közt van savas hatású.

Valaki futott már bele ilyenbe? Vagy van ötlet ilyen gyümölcsös ízvilágra melyik aroma lehet jó ? Édeskés de picit savanykás is legyen , ne tömény édes. Akár kis mentol is lehet mint a A&L pretty panda.

Big mouth vagy ink Chill Pill?

Köszönöm.

2 kedvelés

ezek az aromák sosem láttak valódi gyümölcsöt :slightly_smiling_face: …így másban kell a problémát keresni.

4 kedvelés

A PG -VG arány is okozhatja? Vagy esetleg maga az alap ?

Nékem pl a red astaire-töl megy föl a savam. Lehet egyes aromákban van valami cucc , ami nem kóser a gyomornak :grin:

Volt már olyan, igen,.hogy enyhén savat csinált az ecigi. Talán mindenféle íznél előfordult, főleg az elején. Aztán szerintem mostanában már nem veszem észre.
(Mondjuk az elején ész nélkül próbálgattam mindenféle xar ízeket meg gyártókat, volt ott minden, nem csak sav :roll_eyes::joy:)

2 kedvelés

:smiley:

Hát az elején én is, elkezdtem az édes , sütis vonalat robbantak az ízek es vele a savam is :laughing: pedig próbáltam barackos pite, epres pite, karamellás eper dzsem, kókuszos süti stb stb de pusztultam tőlük. :smiley:

Aztán váltottam a gyümölcsös vonalra ott a Chill Pill Fire Brains vált be meg a Atomic Fluid Lemon Shock, csak már unalmas.

Most big mouth lime - cseresznye jön holnap, meglátjuk mit okoz vagy mit nem egy Zeus Se SubOhm tankba 50/50 N6 revolute alappal.

Hát igen ha feltüntetnék mi van benne jobban… akkor lehetne szűrni a választásban.

Azt tapasztaltam magamon, hogy az ételt vagy italt utánzó ízek átverik a szervezetem, szívom és gyomorsav termelődik , éhes leszek, aztán mivel az ízzel nem jár lenyelt tartalom , korog a gyomrom üresen, nem sokáig működik az átverés és az ízlelésem néhány perc után figyelmen kívül hagyja az ízt és vége az élvezeti értéknek. Mióta dohányost szívok, ez nincsen, mivel az nem ígér lenyelnivalót akkor sem, ha ízesített dohány és marad az íze is.

Szia András! :slightly_smiling_face:

Bár nekem nincs ilyen bajom az aromákkal, de úgy tudom amelyek természetes aromák, vagyis kivonják a gyümölcsből, azok képesek ilyenre. Illetve azok amikben citromsav (citric acid) illetve almasav (malic acid) van. Sajnos nehéz kiszűrni, melyek azok amik tutira savat csinálnak.

3 kedvelés

Sajnos én a dohányos ízt nem tudom elszívni pedig 15 évig arany Malbin éltem :joy:

Gondolom ezeket az összetételeket nehéz megszerezni mert eddig kb sehol se láttam feltüntetve. :slight_smile:

Próbáltam most a Big Mouthra keresni de no info.

De keresgélek , és köszönöm.

Addig meg próba a lime - cherry :see_no_evil::laughing:

1 kedvelés

Egészen más világ, mint holmi piros malbi. Jobbnál jobbak.

2 kedvelés

Ezzel teljesen egyetértek, kaja jellegű levesek beindítják a kérődzést :joy:
(Hmm, Mtájp, a fini sokhetes cukorrépa :stuck_out_tongue:)

2 kedvelés