Édes-savanyú

Sziasztok!
Megtörtént nálam az első keverés.
Az ízeket “mondjuk” eltaláltam. Érés még folyamatban, csak kóstolás történt.
A kérdésem ahhoz kapcsolódna, hogy mivel tudom az ízeimet édesíteni, vagy akár savanyítani?
Vagy ezt esetleg az aromának kell tudnia?

Előre is köszi a válaszokat, ajánlásokat!

ui.:Most, hogy írom az üzenetem közben egy oldalon találtam édesítőt, de ennél többet egyenlőre nem…

Ha alap íz akkor másikat aromával . Ha koncepció pl A&L Ragnarok sweet +TPA lemon vagy A&L kawaii(nagyon édes 8%)+ solub canabis. De ízlések szoktam rakni még max 10 ml kis flakonba de külön vannak érlelve .

Szia én külön érlelek egy pár aromát és keverem őket . Már mint a tankban , a mogyorós dohány mellé kávé és mama sütije is kerül .Találomra épp ahogy sikerül.

Ja kóstoló tank :grin: mert úgy jársz mint én al carlo straw Berry + mentol 4 szer mosva tank és a kazán azóta is ázik

A mentol maga az :smiling_imp: :rofl: csak édes ízeket szìvok :joy:

Dehogy is A&L oni citrom, lime, mentol és édes/lágyan savanyú

Ennyire nem vagyok otthon.
Kevertem 4 ízt: cherry, dinnye, csokisbanán, citrusmix.
Az ízek kijöttek, de egyik sem édes, vagy savanyú. Akkor lényegében TPA “édesítővel” tudom édesíteni?
Savanyító jellegű hozzávalót még nem találtam.

Asszem ezt most fogtam fel. Ha nem akarok további ízeket keverni van csak natúr édes, vagy savanyú aroma?

Ezek az aromák magukban is elég édesek, vagy külön még használsz bele vmit?

A gyümis ìzek nekem nem voltak elég édesek , ami még Best az a citrom . Ezért váltottam kávé mogyoró süti ízekre .

Úgy veszem észre amit kevertem, hogy ízre megfelel, de kb. ennyi. Semmi édes, vagy bármi zamat nincs bennük.

1 kedvelés

Na áruld el , mit is kevertél és milyen alapba milyen százalékban ?

Csak meg van édesítő

Hát számomra jellegtelen édes az a solub vattacukor kivitel savanyú meg azt mondanám hogy solub vagy tpa lemon . De kifejezetten savanyított még nem láttam aromában. Konyhán igen :rofl:

Eper vagy málna aromával elviselhetőbb. :slightly_smiling_face:

Savanyítónak pedig ott van a…

Inawera cherries 5% 100ml
Solub gorilla V2 20% 100ml
Solub görög-sárgadinnye 20% 100ml
Solub munnin 20% 100ml

Ezt olvastam, de nem találtam forgalmazót.
!Vagy, van itthon citromsavam, kezdjek kísérletezni, hogy VG-ben, vagy PG-ben feloldom oszt lesz ami lesz?

Tessék kérem. :blush:

https://oxygain.sk/e-liquid-adalekok/925-e-liquid-adalek-citric-acid-ca-90-10-ml.html

2 kedvelés

Beszarás.
Köszönöm.
Ezzel az oldallal nyomokban sem találkoztam.
Akkor akár édesítő is lehet náluk?!?

Most már igen köszönöm.
De a vape42.hu-n előtte találtam ezt:

https://vape42.hu/termek/tpa_super_sweetener_5ml.html

1 kedvelés