Aroma nic salt-tal telibe?

Sziasztok!Kezdek belerázódni szépen a vape-elésbe,lassan 3 hete hogy nem gyújtottam rá.Az egy elég jó jel szerintem,hogy a napokban volt egy kemény kis pálinka kostolgatás itthon,és habár hegyekben áll még itthon a dohány nem csavartam egy cigit​:laughing:

Témára térve,úton hozzám az első rta,apróságok,kezdek belelendülni.A vape-elési szokásomon egyelőre nem tervezek változtatni,tehát igazán erős 18-20mg főként dohány orientált ízek érdekelnek elsősorban .Amit még észrevettem ,nekem igazán a nic salt ami bejövős.Talán ezt úgy tudnám körbe írni ,hogy ha normàl nikotinos kész levet szivok,de ki élvezve,lassan papásan,ahogy egy tekert cigit,akkor azt a 18-as nikotinnal is képes lennék 20 percig szívni mire a szervezetem telitődne.A nic salt az más ,határozott,megmondja hogy na most itt a vége ,neked elég lesz most :laughing: Mtl-ről van szó amúgy.Egyszerűen csak eldöntöttem főleg(nem minden esetben) a nic salt amit a tankomban szeretnék.Praktikus,vezetés,peca közben 2-3 slukk és ott a nikotin érzet azonnal…
Bár valamikor már írtam,hogy nem foglalkoztat a keverés ,most meg láttam a kedvenc liquid-emet aroma formában .És itt jön a kérdés .Mi lenne ha én ezt az aromàt telibe nic salt booster-rel önteném össze .Ugye végülis a booster is csak egy nicsalt plusz vg-pg alaplé?Teszem azt element 555 aroma,ajánlva 5% keverés ,ha ezt egy 20mg-os nicsalthoz öntöm lesz egy 18 mg-os keverékem.Vajon működne ? Egy 30 ml-es aroma 14.50€ de vannak 9€-ert is ebből a márkaból,(csak a kedvencemet nem akarják akciózni :laughing:),egy nic salt kb 1.20€ ,tehàt egy ilyen erős kész termék 10 milije kevesebb mint 1.50€ lenne.
Még egy kérdés ,nem nagyon látok itt senkit ,aki kész liquid-et vape-el,korábban említettem ,hogy nagyon rászaladtam egy cherry-s dohány aromára,ami nekem émelyítő ,édes ízű volt,semmi dohány érzettel.Később adtam neki még egy esélyt és úgy öntöttek a tankba,hogy kb 1 rész ebből és 3 rész egy masik Virginia dohány ízű liquid-ből .Így már nagyon tetszett.Egyszer elfelejtettem rátölteni a dohányosból és meglepődve tapasztaltam,hogy nincs ott az émelyítő első íz és vastagon ott van a dohány is.Lehetséges hogy kibontás után ennek a liquid-nek jót tett egy kis pihentetés -levegőzés és “megjavult” ??Gyarinál ilyet még nem tapasztaltam,van meg egy bontatlan,kiváncsi vagyok ha majd azt bontom fel lesz-e deja vu-m …:grin:

3 kedvelés

Szia! 20mg Nic Saltot próbáltad már? Azért az nagyon ütős! Ezzel szerintem egy probléma lehet ha nic nem probléma! Mégpedig a keverés! Nic Salt általában 50vg/50Pg-be van ehhez még hozzáadod a 5% aromát nagyon híg leves lesz a végeredmény! A tankok 90%-a nem kultiválja a híg levest! Erre figyelj!

5 kedvelés

Igen próbáltam ez a jelenlegi kedvenc:

https://www.thevapehouse.co.uk/555-Tobacco-By-Element-

Ez a liquid 20mg nic salt 65-35-ben.
Ha mondjuk nálunk kapható 70-30-as 20-as nic salthoz öntenék 5% aromat az kb hasonló állagú lenne nem? Csak kb 18-as erősségű … ,ami nem baj ha lassan lentebb szorítom.Megmondom őszintén azt,hogy tank folyás soha nem tapasztaltam,nem is tudtam mi az,amig nem vettem egy masik szettet,kifejezett a beépített aksis mod miatt tartaléknak,az ahhoz adott tank a táskában elfeküdve engedett,de azt nem használom,kóstolgattam csak vele.
Az első porlasztós tankom nautilus 2 s ,annak minden mindegy ,sima 18-as,vagy 20-as salt ,1.8 ohmos porlaszto 1.5-2 hétig bírja ,sosem folyt még .Kiváncsi leszek az rta-ra.

1 kedvelés

A theliquidcity oldalon találsz 70-30as nic salt boostert, én azokat használom. Igaz én csak 10mg/ml-es lötyiket keverek. De szerintem ha erősebbet akarsz csak annyi a titok, hogy nem teszel hozzá nullás alapot. Meg ha a kevés keverős tudásom korrekt akkor úgy van, hogy minél nagyobb a vg arány annál több aroma is kell bele. Ez a legtöbb arománál oda szokott lenni írva a webshopokban, hogy milyen alappal hány % az ajánlott.

3 kedvelés

Köszi a válaszod.Nic salt beszerzéssel nem lesz gondom.Nálunk kapható 70/30 és 50/50 is nagyon jó áron.Igazából csak arra voltam kiváncsi,hogy egy ilyen erős -telibe keverés működne-e.Végülis a piac tele van erős 18-20-as liquidekkel és azt is elkészítik valahogy a gyártók …Tudom hogy hozzátok képest nagyon magas nikotint használok,de hosszú évekig voltam erős dohányos,nem szeretnék hirtelen lépcsőkben lentebb menni,esti tévénèzés kivételével többnyire otthon és munkában is kimegyek vapelni,becsapom a szervezetemet/ magamat és higgyétek el én már emiatt is nagyon boldog vagyok,hogy működik :slightly_smiling_face:
Alaplevet,aromákat kis kiszerelésben is tudok itt helyben kapni,ha úgy gondolom össze akarok majd dobni egy 10-12-es levet később próbára a “rosszabbik :laughing:” tankomba nem hinném hogy lesznek nehézségeim hála az itteni témáknak és tagoknak.Kérdésem inkább kifejezett az erős lé készítésére volt,mivel erre sehol nem tudtam rákeresni .
Még egy kérdés ha rendelek ,valaki ismeri Halo Tribeca aromát-liquidet?Kinti oldalakon mindenhol a top 10 dohány között látom ,lehet abból is veszek egy aromát próbára.

3 kedvelés

Célirányosan a kérdésedre válaszolva SZERINTEM működnie kell.
Miért?: Ha végig gondolom amit mi boosterként ismerünk az is tulajdonképpen egy alap, tehát kb 2% nikotin van benne

  • puskázva: 70% VG / 30% PG , folyékony nikotin só (2%), ez például az általam használt booster

tehát ha helyesek a következtetéseim akkor ez is csak egy számomra “rettenetesen” erős alap, de mindenki más, ha neked erre van szükséged akkor kész, ezt csak is te tudhatod.
De szerintem ami a biztos, keversz 10ml lötyit úgy, hogy csak booster és íz, és választ kapsz. Szerintem bajod nem lehet belőle. Pontosabban én így csinálnám, azért ha valaki megerősítene az jól esne :smiley:
Remélem tudtam segíteni.

2 kedvelés

Pontosan ugyanezek,utolsó hozzászólásod ,amik bennem fogalmazódtak meg a topic létrehozása előtt :grinning:És ugyanúgy mint te,egy megerősítésre volt szükségem ,hogy ez így működhet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.