Aroma dilemma

Igen erre én is gondoltam, de az RTA a jövő. Nem ugranék fejest a vízbe! :grinning:

Ez egy jó gondolat. Én mindig a lépcsőzetesség híve voltam. A tapasztalatok is így jöttek. :slightly_smiling_face:

Kezdésnek egy Baker Flavor mentát és mogyorót, valamint egy Atmos Lab feketeáfonyát rendletem. Nem a prémium kategória, de ezeket dícsérték többen. Ismerősek?

1 kedvelés

Az Atmos lab kellemes kis áfonya íz, és sokkal kevéssé édes mint a hasonló aromák. Legalábbis emlékeimben így él a nyári kóstoló. Addig sem és azután sem találkoztam többé vele. De most kedvet csináltál hozzá :wink:

1 kedvelés

A pipát nem mertem javasolni tegnap, ezek szerint kellett volna… :wink: Egyetlen dologban vitatkoznék Veled, az pedig a drabális modok témája. Számtalan kicsi, szemre- és kézbe való, szinte tökéletes design-al és belbeccsel rendelkező mod van a piacon, elég kedvező áron. Igazi csemegék nekünk kezdőknek. :wink: Természetesen maximálisan tiszteletben tartva a választásod és döntésed írom ezt. :wink: Érezd jól magad itt és persze érezd jól magad epipázás közben! Ha nem gond, kíváncsi lennék a történet folytatására is!

2 kedvelés

Ez jól hangzik! Én sem szörp rajongó vagyok! :grinning:Az áfonyában pont a fanyarsága a lényeg! Egyébként most néztem rá: ez egy orosz termék és elvileg “kosher” is. Hát számomra ez mondjuk nem szempont, de ígértesek az emlékeid :smiley: Tudom vannak csinos modok, de én a környezetemben mindig csak a tank méretűekkel találkoztam és ilyet is próbáltam. Öreg pipásnak (talán 15 éve pipázom) meg szívéhez közelebb áll, ami kézbe símuló és van csonk helyet szopókán dől a füst. Sajnos nincs nag yválaszték az e-pipából, némelyik elképesztő áron kapható. Folyt. köv. :smile:

1 kedvelés

Ha szereted a savanyú ízeket akkor a Solub lime az nagyon befutó lesz :smiley: :smiley: :smiley:

Majd csinos mod, vagy kit javaslatot kérek szintén kezdő kategóriában, mert a feleségem is szabadulna a kocabagózástól :grinning:

2 kedvelés

:wink: Azért is írtam Neked a modokkal kapcsolatban, mert én magam sem rajongok a tenyérnyi, kéttenyérnyi, bőröndnyi, intergalaktikus méretű modokért és tankokért. Sőt néhány hónap alatt családunk gigantomán tagját is sikerült meggyőzni az “igazamról”. Igaz nem volt nehéz, a fiamról van szó :grinning: :smiley: Nálam kiemelt szempont a kis méret, ha modról beszélünk. De ugye ízlések és pofonok… Az utóbbi főleg akkor számít, ha erről a témáról egy jóval nagyobb darab “kollegával” vitázunk. :grinning: :smiley:

1 kedvelés

Akkor te vagy az én emberem! :smiley:

2 kedvelés

Kérésed parancs, egy szavadba kerül, és azonnal hétezren fogunk ugrani a témára :wink:. De természetesen privátban is állok, állunk rendelkezésedre!

1 kedvelés

Nem viccelsz Sándor? Hosszú ideje szemeztünk vele, de nem mertük megrendelni! Maximum íz, no cukor??? :wink:

Pl nézd meg a Geekvape Aegis X-módot elég szép nem is nagy.
Nekem a mai napig a kedvenc RTA-m a Zeus X eszméletlen jó íze van és gőztermelése csak tudni kell hogy állítsd be a tekerést a és a vattázást a legoptimálisabbra.
Akár ebben is tudok segíteni szép tank amúgy :slight_smile:
De számtalan nagyon jó mód van, pl a Vaporesso módok is nagyon jók csak újlenyomat mágnes azok pl ezért nem tetszenek nekem.
RDA-ban a Recurve Dual a kedvenc de azt már sajnos nem gyártja a Wotofo ahogy az egyik legjobb single tekeréses tankjukat se a Elevate Serpent-et. :frowning:
Szóval ha kell tanács segít a csapat bármiben.
Amúgy mindig költözni kellett mert mindenhonnan elűzték a Vapereket Facebook-ról java részt költözni is kellett pár csoportnak sajnos.

3 kedvelés

Ja! Szép új világ! De jó hogy itt ilyen aktívak vagytok! Egyébként beredeltem “nagyot úgy sem bukhatok” alaopn 30 USD-ért egy Kamry K 1000 plus pipát + 5 porlasztóval kezdésnek. Nagyon rosszakt sehol nem mondanak róla.

1 kedvelés

A Kamry pipa már pár éve is híres volt. Jól döntöttél. :slightly_smiling_face:

A Vaperek üldöztetéséről meg csak annyit, hogy mi pont ezért vagyunk. :slightly_smiling_face: Összefogjuk a maradék közösséget. De úgy, hogy közben a trollokat azért szűrjük rendesen. Ez nem Facebook, és nem is lesz az soha. :slightly_smiling_face: A Vaperina jobb annál. :wink:

5 kedvelés

Szeretnék mindenkit megkérni, hogy maradjunk az eredeti témánál (aroma)! :slight_smile:

@hofiur kérlek, az új témákhoz, hozz létre új témát és áthelyezzük a hozzászólásokat. Köszönjük! :slight_smile:

1 kedvelés

Rendben! Igazad van, egy kicsit elkanyarodtunk…

2 kedvelés

Ha bejön a mogyorós ízvilág,köv rendelésedhez ajánlom figyelmedbe az Inawera Getleman és Tobacco Symphoni-ját mindkettő mogyorós jelegű dohányos aroma viszont nem kokszolnak olyan őrült módon,új porlasztó behelyezésekor ne feled jól beáztatni és időt hagyni neki+első pár slukknál,ha van watt állítási lehetőség akkor alacsonyabb watton hajtsd úgymod járasd be,később meghálálja az életartamával​:+1:

3 kedvelés

Szia! Én sajnos most ehhez semmi érdemlegeset nem tudok már hozzá tenni de még végig olvasni is jó volt a beszélgetést na és persze csak nézőként is lehet tanulni mindig valamit. Ezért is jó itt lenni mert nem a szájkarate megy :heart: :smiley:

8 kedvelés

Köszi a tippet, élni fogok vele, ha ül a mogyoró! :grin:

1 kedvelés