Aroma dilemma

Szivesen,kellemes vapeléseket kívánok!

De még mennyit! :+1: :grin:
Olyan fel nem tett kérdéseimre is választ kapok, amik eddig meg sem fordultak a fejemben. Pedig mennyire hasznosak!

5 kedvelés

Mogyorósból a Cloud’s Of Lolo Mikaloff-ját tudnám ajánlani, számomra kissé tiramisus beütése van, de nekem bejött. :slightly_smiling_face:

https://liquidhall.com/clouds-of-lolo-mikaloff-10ml

1 kedvelés

Mentára meg javasolnám a kristály mentát floravit oldalárol olcson beszerezhetö és sokáig elég lesz igy nem lessz rossz leves csak kevés mentás :slight_smile:

1 kedvelés

Attila, ez engem érdekelne.
Olyat olvastam a minap, hogy mivel a vapeléskor az összes gőz nem tud távozni a tüdőből, és mellé elszivunk egy szál cigit, a kátrány jobban megtapad a tüdő falán.
Ez igy igaz?

És a vape és az analóg párhuzamos használatáról mit lehet tudni? Hol lehet ezekről olvasni?
Merthogy nekem sokszor beugrik még az analóg sajnos…

2 kedvelés

De nem napi 40 szál, sem legalább 20, mint azelőtt. Ne parázz. Ez olyan, mint aki fogyózik, és véletlenül se mer bekapni egy csokit, mert az édesség hizlal. A baj akkor van, ha a régi tempóban kezded el vásárolgatni az analógot. Lehet, hogy valamit még nem jól csinálsz. Én is eleinte rosszul kevertem, rosszul tekertem, sok mindent kellett tanulnom itt, hogy elmondhassam, most már kibírtam, legalább fél éve. Az tény, hogy a kettő együtt nem jó. Ha köhögsz is tőle, akkor pláne addig nem szabadulsz a köhögéstől, amíg teljesen el nem hagyod.

5 kedvelés

Ide is beírom, hátha valaki ad tippet.
Még mindig a ROYAL aroma.
Eliquidvg.eu rendelés.
Majdnem tökêletes, csak kicsit sokallom benne a mentol/ánizs összetevőt.
Karamellás-pisztáciás-kekszes-vaníliás jellegű szivardohány amúgy. Különleges íz.
Ehhez hasonlót ajánljatok, de nem kellene mentol/ánizs bele.
Köszi :+1::slightly_smiling_face: