Aroma dilemma

Nem tartalmaznak.

1 kedvelés

Rebuildable Tank Atomizer - újraépíthető tank(os) kazán

2 kedvelés

Köszi, ez így korrekt. :slight_smile:

1 kedvelés

Bocs Attila, “rád” linkeltem… Szinte egyszerre dobtuk fel a dolgot… Törlöm a posztom a bloganyagról. Elnézést!

2 kedvelés

Ha elfogadsz egy kis extra segítséget: az oldal “BLOG” rovatában minden infót megtalálsz, hidd el megéri átolvasni. Kezdő-haladó szintre bontva. Ott kezd el az ismerkedést az alapokkal.

6 kedvelés

Nemááááá… Én előre megbilincselem magam és aláírom a biankó jegyzőkönyvet a vallomással.

2 kedvelés

Egy jó e-cigi shop elsőre elég nagy sokk… :slight_smile:

1 kedvelés

Annyiban csatlakoznék a “Capo di tutti capi” ajánlásához, hogy ha segítségre van szükséged a rendeléshez, választáshoz, írj rám nyugodtan és igyekszem segíteni! :wink:

1 kedvelés

Szia! :slight_smile:

Üdvözöllek a Közösségben!

Úgy látom mindenki kiírta magából amit ki kell :smiley:

Első körben amit olvass át, még mielőtt bármit is teszel vagy veszel az a #blog:gyorstalpalo kategóriában lévő cikkek. Utána képben leszel a dolgokkal és el is kezd jobban érdekelni, hogy méginkább bővítsd az ismereteid a témában.

Nagyon sok alapvető dolog van amiről kell, hogy tudj mielőtt belevágsz. Nincs semmi túlmisztifikálva itt. Ezekkel tisztában kell lenni, ahhoz, hogy ne dobj ki csomó pénzt az ablakon és ne az legyen a véleményed erről az egészről, hogy szar.

Ezért próbáljuk eljuttatni az infót de ehhez a másik félnek is nyitottnak kell lenni a dolgokhoz. Ne haragudj, de abból a kérdésedből, hogy az aroma tartalmaz e nikotint… Az jön le, hogy az alapokat még nem olvastad át. Kérlek, ezt tedd meg. Köszönjük!

10 kedvelés

A blog olvasása tényleg sok mindenre fény deríthet.Egyébként én direkt nem írtam aroma fajtát csak sokunk által kedveltmárkákat irányvonalnak,mert ami pl nekem ízlik nem biztos,hogy másnak is ízlene,talán ami még jól be tud határolni a dohányos jelegű témába,hogy füstös dohány,vagy deszertesebb dohányos jelegel egyéb ízek tarsaságába esetleg fűszeresebb ami vonzana,de valószinűleg úgyis végigpróbálgatsz jópárat mire kialakul az ízlésvilágod,olyan hogy dohány íz nagyon nehezen behatárolható ebben a témában inkább dohányos jelegnek mondanám,ami még érdekes lehet,hogy az aszalt szilva,dió,dohány kombó egész jól vissza tudja adni a testes dohány élményét.

3 kedvelés

Ha Budapesti vagy szívesen segítek.
Tapasztalatot átadni és megmutogatni dolgokat így könnyebb lesz elindulnod a Vape világában ami egy fantasztikus dolog. :slight_smile:

3 kedvelés

Esetleg olyat keres hogy red oak ellégé pipás beütése van

1 kedvelés

Kókusszal dominánsan

1 kedvelés

Még 1 jótanács,minden valamire való webáruház aromája mellett talász véleményt,azokat átolvasva sok minden kiderül az adott aromáról!

2 kedvelés

Szia. :slightly_smiling_face:

Üdvözöllek a közösségben. :blush:

Látom már kaptál sokféle infót, nem győzöl majd szemezgetni. :grinning: Nekem annyi észrevételem, illetve mondani valóm lenne… Ahogy már írták is, ha olvasod a blogot képben leszel úgy az egész e-cigivel kapcsolatban, ám ha eljön az idő, hogy vásárolj egy készüléket akkor a tankra érdemesebb több hangsúlyt fektetni mint a modra. A tank fogja visszaadni azt az élményt amit a vízipipa nyújtott. Leginkább a levegőzése, és a hozzá kapható porlasztók ohm értékének az együttese fogja szolgáltatni az élményt. Jelen esetben vizipipára kell hajazzon, tehát ne pont a legszűkebb levegőzésű MTL-t válaszd, és a levegős DL sem biztos, hogy az amihez hozzászoktál. :slightly_smiling_face: A kettő között is akad rengeteg termék.

Ja és még valami, a vízipipa aromákra úgy is rá tudsz keresni a @anon40018559 által ajánlott weboldalakon mint “shisha”. :slightly_smiling_face:

Sok szerencsét, ha elakadsz itt leszünk. :blush:

4 kedvelés

Szia! :slight_smile:
Köszönöm a kimerítő választ, neked is és mindenki másnak, aki válaszolt, hozzászólt a kérdésemhez. :clap: Kicsit meg is lepett, hogy ilyen aktív itt a közösség, mert ugyan tagja vagyok más (egyébként más tematikájú) csoprtnak is, ahol a nagy létszám miatt érthető, ha mindig van egy-két segítő, de azt nem gondoltam, hogy itt is ilyen aktívitás és segítőkészséggel találkozom. Ez nagyon jó! Elsőre egy egyszerű és viszonylag olcsó beépített akkus pipát vásárolok, mert -bár kövezettek meg érte- nekem ezek a drabális modok valahogy nem állnak a kezemre, ellenben a pipa formával és a kissé szűkösebb szopókával. Nyilván a vizipázáshoz a DL áll közelebb, a klasszikus pipázás az meg a DL és MTL keveréke. A tegnapi hozzászólások meggyőztek, és egyenlőre hanyagolom a dohányos aromákat a kokszolódás miatt. RTA-val pepcselni így az elején biztosan nem szeretnék, kiváltképp amíg egy porlasztó megkapok a pipába 400 Ft-ért. Maradok kezdésnek a mentánál, meg egynemű gyümölcsöknél. Aztán majd jöhet a kísérletezgetés.
Itt kérek bocsánatot mindenkitől aki a segítségemre sietett! Sajnos nem tudtam egy bizonyos reagálás számon túl válaszolni, mert kezdőként a rendszer nem engedett.
Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítségét! :grinning:

5 kedvelés

Köszönöm a segítséged, tegnap nem volt lehetőségem válaszolni!

1 kedvelés

Köszönöm!
Abszolút van mit tanulnom, ez nem kétséges. Tegnap át is szaladtam a kezdő gyorstalpalón, ami az első két-három szájbarágós rész után, itt-ott elefeldkezik róla, hogy kezdőknek szól :grinning:, de azért tanúlságos volt. Ha a legszarabb cuccokkal kezdem a legszarabb módon, akkor sem leszek csalódott, mert nem átszokó dohányos vagyok, hanem inkább szociális “kocabagós”. Kell valami a cigi helyett a kv, társaság, piázgatás mellé. Nekem a füst és a mozdulatok hiányoznak, a nikotin azt hiszem nem tett rabjává. Az általam művelt shisha a kellékeivel és a majd két órájával nem az, a klasszikus pipa amit szintén használok, meg inkább meditációs gyakorlat :smile: A túlmisztifikálás félre rthető volt Nyilván rengeteg ismeret és tapasztalat halmozódott fel ebben a társaságban. Én inkább arra gondoltam, hogy nem szeretnék mindenben teljesen elmerülni, mert nem külön hobbit szeretnék, “csak” e-cigizni. Kicsit ahhoz hasonló ez, mint egy autós csoport, aho tag vagyok. Ott is vannak egyszerű felhasználók, akik segíytségért, parktikus tanácsokért fordulnak másokhoz, és a vannak az igazi fanok, akik naponta háromszor szedik alakatrészeire a hibátlan vasakat, a “mit lehetne rajra még jobbítani” logikája mentén. Nos én azt hiszem itt az egyszerű felhasnáló lennék. De ígérem nyitott leszek minden ismeretre!

1 kedvelés

István azzal számolj hogy ezek a porlasztós tankokba a porlasztóval sokkal drágábban jössz ki mint egy újra építhető RTA-val mert, a huzal és a vatta töredéke a porlasztó árának, és egy olyan porlasztó elég hamar befog sülni hiszen ízeként cserélni is kell.
De majd rájössz hogy melyik éri meg a legjobban. :slight_smile:

1 kedvelés

A menta az nem kokszol szinte semennyire. :slightly_smiling_face: Kivéve ha édes, mint a Halo Krypton nevű menta/mentol aromája, az cseppet kokszol de elviselhető. :slightly_smiling_face:
Itt sokan szeretik ám az e-pipákat. :blush:

1 kedvelés