Aroma, alap, nikotin rendelés

Sziasztok!

Sajnos nem találtam olyan témát, ami segített volna. Így újfent hozzátok fordulok.
Olyan weboldalt keresek eu-n belül, ahonnan egyszerre be tudnám szerezni az aromákat, alapot és a nikotint is. Liquidhall kilőve. Onnan rendeltem most, de nem győzött meg. Liquidaroma oldalán pedig nincs nikotin és mixelve se árulnak PG-t, illetve VG-t, pedig a felhozatal meggyőzött. Liquidcity-n már szét néztem, de ott se volt különösen nagyobb a választék. A fő szempont pedig ez lenne, hogy minél nagyobb legyen az aroma választék, mivel új vagyok és minél több fajta ízt, márkát ki szeretnék próbálni. Valamint, hogy eu-n belülről tudjak rendelni, hogy ne legyen probléma. Esetleg itt vaperinan van olyan, aki megbízható és árul ilyesmit. Persze korrekt áron… Ha valamilyen szempontot kihagytam, jelezzétek :sweat_smile: Szívesen fogadok bármilyen tanácsot, illetve ajánlást.

1 kedvelés

Szia!
Itt van néhány kipróbált shop:

https://www.lepetitvapoteur.com/fr/

7 kedvelés

Szia, Én az eliquidvg.eu -ról rendeltem, amíg meg nem szűnt, az aromamester.hu -t jelölte meg utódjának. Nikotint csak innen szoktam rendelni, nem beszélve arról, hogy 12 ezer felett ingyen szállítanak. Aroma választék, az nem olyan nagy, de azért van néhány.

5 kedvelés

A saját tapasztalatom egyébként az,hogy nincs olyan shop,ahol minden klappol.A francia oldalakon jó árban vannak,és minőségben is jók az alapok,booster-ek.Az én ízlésemnek megfelelő aromák viszont az olasz oldalakon vannak,ott viszont minden eléggé drága.Néhány magyar shop-ban tök jó az aroma választék,de ott meg nincs booster.Szóval nem egyszerű ez! :grin:

8 kedvelés

Kumulus most árakban kicsit érdekes lett…


2 kedvelés

Black Friday.

1 kedvelés

Van miből engedni ahogy láttam :grin::grin::grin::grin::grin:

1 kedvelés

Én többnyire csak alapot meg booster-t szoktam innen rendelni,az nem változott.Most meg nagyon jó áron lehet venni.

1 kedvelés

Ugye kapok sok jó ajánlást. Cseh oldal, francia, olasz. De mindegyik nyelvel bajok vannak. Angol nyelv nincs egyiken sem. Ti hogyan oldjátok meg a rendelést ezekről az oldalakról?

2 kedvelés

Krómba van fordító :grin: ha nem is alegjobb de a lényeget érteni :wink:

3 kedvelés

Ha telorol rendelsz alul megjelenik a fordító és át tudsz váltani magyarra.

2 kedvelés

Nem chrome-ot használok, de akkor nézek valami bővítményt én is. Így már tiszta.

1 kedvelés

Egy idő után,már minden nyelven tudni fogod,hogy mi micsoda​:joy:

Én úgy csinálom (mint ahogy sokan mások itt) hogy aromamesterről 130 mili nic, igy már ingyenes a szállítás. Utána floravita pg és vg külön. Itt sajnos van szállítás. Utána theliquidcity.com (jelenleg leállás van raktárköltözés miatt) vagy liquid-aroma.hu és jöhet az aroma szintén addig válogatva amíg ingyenes a szállítás. Így lehet a legolcsóbban kihozni az egészet, és mivel 2 helyen ingyenes szállításra játszok, így mint ha 1 helyről jönne 1 szállítási költséggel :smiley:

4 kedvelés

Az olasz oldalaknál arra figyelj (bár csak a tisvapo-val van tapasztalatom), hogy a 234543-es betűmérettel, a főoldalon kiemelt 59 € ingyenes szálltási értékhatár rögtön 89 €-ra ugrik, amikor megtudják, hogy magyar vagy. :slight_smile: Vagyis amikor beálltod a szálltási országot.
Sajnos a szálltás pedig nem olcsó. Klónban nagy a tisvapo, tehát ha az aromarendelésed éppen egybeesik egy tankvásárlással, akár jó is lehet.

3 kedvelés

Nem megtudják szerintem, ennyi az annyi, de nézd meg Írországba:29,00 € és Izlandra:34,90 €, na az IGEN, de mi még jól jártunk szerintem, ők meg pislognak mint pocok a lisztben! :joy: :rofl:

1 kedvelés

Az ukrán és az orosz oldalaknál is jól jön. :grin:

2 kedvelés

En nic-salt-ot Szlovakiaban szoktam venni. Ha errefele laksz Komarnoban van pl . a Vaprio, ott minden IS van :smiley: Parkanyban is van bolt, de ott meg nem voltam. Liquidet a liquid aroma.hu-rol. Baromira nagy a valasztak.

1 kedvelés

Többször is belefutottam hogy a liquid hall al szemben komoly averzió áll fent. Mi ennek az oka?

Ez engem is érdekelne. Évek óta onnan rendelek. 20k felett ingyenes. Hétfőn megrendelem, kedd vagy szerda megkapom.