Aroma, alap, nikotin rendelés

Nyilván a “megtudják, hogy magyar vagy” írást ironiának szántam. Én is végigbillegtettem az országokat, vajon csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? Mozambikba is csak 59 euro. :smiley:

Én három helyről rendelek, alapot liquidhall-ról több litert mert a kollégáim és a kis családom is ecigis. Sosem volt semmi gondom velük 1-2 nap alatt itt a cucc.
Aromát liquid aroma.hu ról cuccokat meg Marekéktól. Talán egyszer volt hogy Marekéknál várnom kellett pár napot mert nem volt olyan színű tank ami kellett volna.
Mind háromnál a gyorsaság fontos számomra, meg az utánvételes fizetés.

2 kedvelés

Én is többször rendeltem és mindig már másnap jött a futár. A nikso teljesen jó, cuccok is aromák is vannak,bár ez utóbbi lehetne szélesebb paletta

1 kedvelés

Nekem különösebb problémám nincs vele. Ismerőssel rendeltem és ő onnan szokott. Első rendelésem volt egyébként. Elégedett is voltam, azzal amit rendeltem. Viszont nekem kevés az aroma felhozatal. Jobban mondva inkább, egy jó pár márka, íz nem található meg náluk, amit szeretnék kipróbálni. Nem rég csöppentem bele ebbe az egészbe, aztán olyan vagyok mint a gyerek. Ez is kell, az is kell. :sweat_smile:

4 kedvelés

Az a Mexican Cartel minden pénzt megér! :smiley:

És ez még csak a kezdet. Majd még most tágul ki kis világunk​:wink:

3 kedvelés