Aroma ajánló

Miért van az, hogy hűsítős levest betöltve a tankba, kb fél tank után kezd el durvulni a hűsítés? Leülepszik a hűsítő a levesben?

2 kedvelés

Szerintem csak kezd lassan “betörni” a vatta és a tekerés. Egyre jobban jönnek ki az ízek.

1 kedvelés

Őőő… azt elfelejtettem mondani, hogy porlasztós sub ohm tankot használok DL-ben. :grin:

Abban is van vatta és huzal is

1 kedvelés

Talán még van benne. :grin: 1724 puffnál jár a pori. Még új korában az elején is jobban hűsített. Most meg teletöltöm, és mire a fele elfogy, akkor kezd el igazán hüsíteni. Pusztán csak kíváncsíságból kérdezem. Mi lehet az oka? :wink:

1 kedvelés

Sajnos nem tudok sem vattázni sem tekerni. Még lusta vagyok ehhez. :smiling_face:

1 kedvelés

Szomorúan olvasom szavaidat.
Tessék megtanulni, mer eggyest kapol. :rofl:

1 kedvelés

Nálam az elején szokott a hűsítés ütni és utána már csak enyhén érzem​:blush:

1 kedvelés

A hangsúly a “MÉG” szón van!:sweat_smile:

2 kedvelés

Jogos, na de majdan, idővel, meg stb. :joy:

1 kedvelés

Az a sok felesleges huzal és vatta vásárlás… Nehéz megtalálni a tökéletes kombinációt. Szerencsés ember aki elsőre megtalál mindent :grin:

Ja és aki még nem égette meg magát a forró tekeréssel az nem is igazi vaper!:smile:

Ám, hogy témába vágó dolgot is említsek. Kb. 20-25 ml liquid elfogyasztása után bátran állítom, hogy ez az aroma nálam benne van a top 10-ben.

concentre-madeleine-pistache-la-bonne-vape

Sütemények között a legjobb amit valaha is kóstoltam :blush:

Bámulatos, hogy a pörkölt pisztácia milyen jól passzol a piskótás ízvilághoz.

6 kedvelés

Igen, ez így van. De nem sürgetem egyenlőre. :wink:

1 kedvelés

@John Hűsítősnél a képen látsz jégkockát, a leírásban cool vagy fresh vagy extra fresh esetleg franciául nem tudom. :grin:

Ez mind hűsítős! DL-ben ez a véleményem:
A&L Valkyrie Green edition - finom, enyhén hűsít
A&L Leviathan v2 green edition - finom, enyhén hüsít
A&L Shinigami green edition - nem izlett enyhén hüsít
A&L Phoenix sweet edition - finom,de nagyon hűsít
A&L Succube v2 sweet edition - finom, enyhén hüsít

3 kedvelés