Ares 2 vattázása

Ni80 huzalt használok.


Kipróbáltam a kanthalt is, de annyira nem jött be. 7 ízem van jelenleg aminek egy része 50/50 a másik pedig VG többletes 70/30-ba lett keverve. Minden nap más ízt szívok jellemzően 15-18W között. Ezzel a huzollal 0.50-0.70 ohmos tekeréseket tudtam tekerni változó menetszámmal. Hézagosan is próbáltam és szorosan is. A 2mm-es tekerés estén kicsivel jobbak az ízek. Ez persze lehet nem törvényszerű, de az Ares 2-ben én ezt tapasztaltam ezért használom ezt a magátmérőt még úgy is, hogy kicsit nehezen tudom bevattázni a Vapfly Cotton Clouds vattájával.

Ebből a vattából van még egy dobozzal, azt ha elhasználtam váltok egy másikra, de a magátmérő az valószinüleg megmarad. Legalább is egyenlőre. A megfolyás nálam is fennáll, abban az esetben ha kevés a vatta. De hát nyilván, ez egyértelmű mindenki számára aki tekerésre adja a fejét. Én 3-4 naponta cserélem a vattát, nem is nagyon szoktam megvárni azt, hogy égett legyen az íz. Nem is igazán szívok erősen kokszolós leveseket. Tekerést minden 2. alkalommal cserélem.

3 kedvelés