Analóg cigi

Szia István!
Örülök, hogy az átszokók pártját gyarapítod és nem sokára majdTe is örülni fogol. :fist_right: :fist_left:

…többiek már unják, de annak idején kaptam egy szatyor villanycigit. Már csak az elhatározás kellett, de féltem(!) elhagyni a cigarettát, a pipát, a szivart. Próbálgattam a cigi mellett a vilanyosat és mivel azt sem tudtam melyik az eleje, keresgettem a neten, így találtam a Vaperinára…és láttám, hogy a villanycigi jó. Nagyon jó, ha jól csinálják. :vaperina:

Az volt a döntés, hogy a következő cigi pénzből nem veszek egy újabb kartont, csak üzemanyagot a villanyhoz. Az első nagyobb rendelésem 1l 50/50 18mg/ml, plusz aromák stb, megérkezte után már nem gyújtottam rá és azóta sem. Persze a 18-as cucc azért kiütött párszor, de roham léptekben lementem 3mg-ra és most itt tartok. Ha nagyon félek, ebből a levesből keverem a DL üzemanyagot is, :grin: de a fő irány az az MTL.

Lehet, hogy a DL nagyobbat üt és azért vált be Neked jobban? Milyen erősségű a levesed?
A tapasztalatot Neked kell megszerezned, de itt mindig lesz valaki aki segíteni fog… :+1:

8 kedvelés