Amiről nem tudtad hogy kell, az ultrahangos tisztító

köszi majd szét nézek hátha a neten is benne van a szórolapokban majd rá nézek​:blush:

2 kedvelés

majd erről azért írjál,hogy hogyan szuperál neked a tisztító megéri e venni vagy sem​:blush::grin:

4 kedvelés

Szia @Szabolcs_Barna feljebb már leírtam, de ide teszem neked hátha elkerülte a figyelmed! :handshake:

3 kedvelés

köszi,látod el is felejtettem,hogy írtál róla véleményt pedig szíveltem is​:blush::wink:

Semmi baj haver, ebben a nagy melegben nem csoda! :wink:

2 kedvelés

Tényleg nem tudtam, hogy kell, de tegnap érkezett… :wink: :smiley:

12 kedvelés

Én is beruházok egy ultrahangos tisztítóra.
Megéri.

2 kedvelés

Nekem is vennem kel egyet :ok_hand:

Csak nézek, mennyire dicséritek. Nem is gondolnám, h ennyire hatékony és érezhető a használata. Bár ha szemüveget is tisztít, elgondolkodok rajta.

4 kedvelés

Esetleg valaki hozzáértő leírná, mire kell figyelni a megfelelő kiválasztásánál? Teljesítmény vagy bármi. Sosem vettem még ilyet, nem szeretnék mellényúlni. Köszi ha valaki ír használható infót

Elemeset ne, 40-50 wattos, időzítős, kijelzős normálisabban 10-20 k közt.
Ékszer, szemüveg, régi pénz, bármilyen koszos kisebb cuccok, és tankok - mindenre jó. :+1:

4 kedvelés

Vásárlásfüggőknek is jó. :wink::smile:

Ez legalább hasznos más tisztogatások okán is. Amúgy meg 20 év :slightly_smiling_face:

Ezt találtam a kívánalmaknak legmegfelelőbbnek ár arányában.

Teljesen ISO-s,.Uniós, mega brutál.
Szóval ez jóféle :+1:

Legutolsó két alis rendelésem a megadott címhez legközelebbi foxpost csomagautomatába érkezett. :open_mouth:
Hogy sikerült, nem tudom, de bejövős volt a dolog :grin:

Ez milyen lehet ?
Tank tisztítására elég ?
https://www.emag.hu/ultrahangos-tisztito-kozmetikumokhoz-ekszerekhez-szemuvegekhez-sterilizalashoz-es-fertotleniteshez-45-khz-muanyag-feher-300-ml-its-1/pd/D9PCYZMBM/

Szerintem túl kicsi. Én legalábbis nem vennék ilyet, van a következő kategória, a hálózati kábeles, 30-50 wattos, de még mindig kicsike. Annak már van batásfoka is. Azok 15-18 ezerbe kerülnek, de már szemmel láthatóan dolgoznak is. 30 watt alatt kínlódás+nem fér a kicsikbe annyi.
Ebbe a kicsivel nagyobb kategóriába belefér 5 tank. Meg egy normális szemüveg. (Vagy biciklilánc).

Pl:

https://www.emag.hu/enzo-sonicco-ultrahangos-fertotlenito-keszulek-600ml-3kg-feher-kek-ultra-890/pd/DZ8N8ZMBM/?cmpid=86761&gclid=Cj0KCQjwtO-kBhDIARIsAL6LordTCOAGlOmDcxL-c3Xpg5tOtG5Q1G7LtlsSc4rqV2AMVgSvLiFItjIaAkkKEALw_wcB#description

Vagy

https://www.pcx.hu/nedis-ultrahangos-ekszertisztito-jecl110wt-721232?gclid=Cj0KCQjwtO-kBhDIARIsAL6LoreiuBuCp7rmgpzQfyKPiDigfK6AQENpyDQbTZHicnipOqMv0vHitVgaAvvREALw_wcB

Tehát hálózati üzem, 30-50 watt, 5-600 ml tartály. Örök élet.
(Illetve saját tapasztalat).

5 kedvelés

Tök ugyanolyat vettem a Lepetit-ről, mint ez az Emag-os, csak más “márkajelzést” ragasztottak rá. Az ára is hasonló.
Nincs vele baj, csinálja, amit mondok neki.

6 kedvelés

Persze, sok márkanév alatt futnak, a design is változik. A műszaki minimum a lényeg :slightly_smiling_face: mert a kicsi pár Wattosak nem szednek le annyit, és tovább is tart a mosás.