Ultrahangos tisztító kibeszélő

Sziasztok!

Régóta birizgálja az agyam az ultrahangos tisztító beszerzése. Szóval a kérdésem: kinek van? Milyen van? Mit kell tudnia? Meg ilyenek.

6 kedvelés

Nemrég vettem meglepően hatásos.Csak ajánlani tudom…

7 kedvelés

Milyet? Mennyiért? Hol? :grinning:

4 kedvelés

Szia István! Aldiba, Lidlben időnként szokott lenni. 10-20 ezer körül. 3év garival teljesen jó! Én langyos vîzzel szoktam tisztítani az nem árt a tömítéseknek. Ha kell 2x akár 3x is elindítom ha intenzívebb aromát használtam. Ja és mindíg lecseréltem a vizet mert azért melegszik! Egyre kell figyelni, hogy a deckből is vedd ki a csavarokat mert kirázkódik és ha nem figyelsz könnyen kiöntöd vízcserénél!

9 kedvelés

Vaporism.cz-ről vettem

5 kedvelés

Én most ezt találtam. Ennyiért nagyon jó vétel, kérdés hol a csapda.

4 kedvelés

Régóta használok ilyet. Az enyém nem egy márkás darab, de rendesen teszi a dolgát. Meglepően hatékony.

4 kedvelés

Én is tervezem a beszerzését régóta gondolkodtam már rajta,hogy nem ártana venni egy ilyen tisztítót​:blush:figyelemmel kísérem én is ezt a témát​:wink:

2 kedvelés

Felénk vannak denevérek, ezért mindig tiszták az eszközeim :sweat_smile:

6 kedvelés

Pont ilyenem van, de mivel nincs összehasonlítási alapom másik tisztítóval, ezért csak azt tudom mondani hogy szerintem jól működik. Két-három ciklust szoktam lenyomni rajta és eddig meg vagyok vele elégedve.

3 kedvelés

Na, az jó hír, de 2-3x rá kell tolni? Mennyi idő az? Én azt hittem csak bedobom, 5 perc csoda és készen vannak a csilli-villi tankok. :grin:

4 kedvelés

Hát nem naponta rezegtetem őket :smiley: Akkor lehet elég lenne annyi is.
Langyos citromos vízzel szoktam csinálni amikor már a fogkefe+papírtörlő és társaikat már kevésnek ítélem.

2 kedvelés

Èn fb-n talàltam lidl-ös tisztítòt, nagyon hatàsos. Kb havonta-kèthavonta szoktam 3-4x àtmosni a tankokat. Sima langyos víz kell bele mert melegìti is a vizet. A tankokat teljesen szèt kell szedni, ill a tömìtèseket le kell venni, annak nem tesz jòt. Az àràt mindenkèppen megèri akàr èkszert, karòràt, cd-t is meg lehet vele takarìtani.

3 kedvelés

Akkor lehet majd lesem a lidliben, hátha lesz.

1 kedvelés

Szia! nem szoktam a tömitést kiszedni pedig napi 5tankot tisztitok teljesen rászoktam a különbség szemmel látható még a feleségem szerint is aki csak a tisztaságot veszi észre.A tömitéseken semmi károsodást nem tapasztaltam.A modokat is ebbe tisztitomm széd szedem és beleteszem elektronikát utána kiszáritom izopropilalkoholal kifujom megint hajszáritozom és tökély…

7 kedvelés

Az elektronikát? :thinking:

igen azt is erre is jó

3 kedvelés

Végül rendeltem egy ilyet, remélem jó lesz.

4 kedvelés

És miért kell a boardot is megmosni?

Mert koszos volt lé volt belefolyva nem müködött és igy takaritottam ki…de a folyasztószert is nagyonjól leszedi…

4 kedvelés