Nekem is lesz uh-s tisztítóm😉

Bár nem tudom minek​:wink::joy::joy::joy::joy:
Egyszer csak jött a komoly szándékszikra,hogy nekem is kell…miután a múltkor 5 tankot szedtem szét és mostam el​:roll_eyes:(Szárítóberendezést is kitalálhatnának igazán​:joy:)
Természetesen megelőzve a vérszívó kommenteket,mindent le fogok fotózni szétszedés után és a tisztítóba tevés előtt,hogy tudjam melyik izé melyik tankhoz tartozik​:bangbang::joy::joy::joy:

Ki is írta a múltkor mikor mellékeltem a fotót,hogy pont ilyet használ?

7 kedvelés

Mondtam már ne mutogass semmit mert megveszem :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Használd egészséggel! Én jobban szeretem a hagyományos megoldást, csak időnként használom, így Anya le is nyúlta a cuccot ékszer és manikűr-pedikűr holmi tisztításhoz. A szárításhoz használj porpisztolyt vagy hajszárítót, bevetheted az infralámpát is.

6 kedvelés

HMna…megint valami,amim nincs :thinking:ami meg mindenkinek van :joy: :joy:

3 kedvelés

Háát alap dolog olyan mint a Dani és a ByKav9 :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Megnézem ha járok Debrecenben ,de messze van az a 17km​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Pulykát akarsz az finom… :grin:

4 kedvelés

Én is úgy akartam,de sajnos az 5-öt kora este kellett 1xrre megcsinálnom.Úgy gondoltam az első tank már majdnem száraz lesz,mire az 5.et is elmosom és kezdhetem tekerni.Majd mire a védéhez érek,az utolsó is száraz lesz.

1 kedvelés

De 1ik sem volt száraz​:joy::joy::joy::joy:
Biztos gyorsan tekerek​:see_no_evil::see_no_evil::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

A hajszárítóval lehet tisztítani, esetleg szárítani a kazán elmosott darabjait?, nah… Ezt se hallottam még. De hát amíg él az ember, addig mindig tanul…

2 kedvelés

Szia én mellékeltem :grin:



4 kedvelés

Úgy szoktam​:slightly_smiling_face:
De az is sokáig tart,mire totál száraz lesz mindenhol(minden kicsi lyuk)
A hajszárítós megoldás tetszik,majd kipróbálom.

Sűrített levegős spraym is volt,de kifogyott.Bár nem jött be igazán​:cry:

A sűrített is jó lehet, esetleg a furatokból ki lehet vele fújkodni, de a környéken kis alkatrész, pl. csavar ne legyen, mert elfújhatja. Ha hajszárítót használsz azt a legkisebb fokozaton, és vedd le az O-gyűrűket, ha felmelegszenek kitágulnak és idő mire visszanyeri eredeti méretét, így kb. ugyanott vagy időben mint mikor nekiálltál hajszárító nélkül.

5 kedvelés