Általános kérdés mesh lapról

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy most kezdtem az “építős” kazán életet egy Wotofo Profile X-el és nem tudom, hány nap után kéne a vattát és a mesh lapot cserélni benne, illetve ha vatta cserének eljött az ideje akkor égett ízt kéne érezzek vagy az csak akkor van ha a mesh lap szorul cserére?

Üdv. Égett íz esetén ajánlatos vattát cserélni mesh lap sokáig bírja elég leégetni majd lekaparni , hogy újra egyenletesen izon.

2 kedvelés

Leégetni azt jelenti, hogy alacsony watton izzítani? és ezután lekaparni valamivel az égett részt?

Sí senyor sí

Akkor kell vattát cserélni ha érzed hogy halványul az íz, és már nem olyan egyenletes a porlasztás.
Általában a wotofo nexmesh-ek nem durván kokszoló lötyivel 3-4 újra vattázást kibírnak.

2 kedvelés

Ezt olvasva megint az a perverz gondolatom támadt, hogy ki kellene próbalni valami mesh mtl-t…bár nagy választéka nemigen van a mesh mtl rta-knak… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát én még nem találkoztam olyannal, de engem is érdekel :thinking:

honnan a francból veszem ezeket :thinking:

2 kedvelés

Olyan kb. félig győzött meg. Tartok tőle, lusta a gőz és őrült th-t se gondolok ebből kicsalni…

1 kedvelés

Pont most találtam rá én is. :+1::slightly_smiling_face:szép kis finom nagydarab.

Valahol láttam bf-es mesh mtl-t de most nem találom :thinking:

Talán ha jó keskenyre vágod a mesh lapot és szerzel egy RDL mesh tankot amibe belerakod :thinking:

Szerk…vagy egy olyat amit Tyutyika linkelt

1 kedvelés

Szia, nekem profile x - em van s meg kell mondjam nagyon nagyon finom ízeket ad vissza meshel s havonta cserélődik benne a vatta és a meshlap is. Én gyümis aromákat szeretem, jó néha elpippantok benne 1 deci discovery cohibát is, de a mesh jól bírja​:metal::metal::metal: onnan veszed észre hogy cserélni kell a vattát, amikor már nem olyan ízeket ad mint amit addig adott. Én mondjuk még nem éreztem rajta égett ízt de mikor szétkaptam totál fekete volt benne minden ilyen koromszerű fekete. Az íze még akkor is jó volt, de már nem annyira mint építés után :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Közben ahogy beleástam magam, az mtl és a mesh nem biztos, hogy logikus páros :slightly_smiling_face:

Nem akartuk elvenni a lelkesedésed…jobb ha te magad jutsz bármilyen következtetésre :slightly_smiling_face:

Nem igazán :woozy_face: