Allergia vagy mi ez?








Már unom a kalandozást,szeretnék egy kicsit megállapodni​:wink:Megtalálni az igazit…ha már a 2 házasságomban nem sikerült :joy:

Ui.:és ezeken a képeken az ujabbak rajta sincsenek

6 kedvelés

Nem tudom, nem figyelem az érlelési időket.

Már egy ideje figyelek rá: mindíg legyen itthon olyan ami már egy hónapja pihen.

Várásban jó vagyok vagy legalábbis törekszem.:wink:

4 kedvelés

Sajnos a longfillek eddig kimaradtak az én életemből. Drágállom, vagy tényleg drágák? De viszont el se tudom képzelni az életem dohányos aroma nélkül. Pedig vannak, akik csak épp dohányosat nem szívnak. Nekem meg a többi íz olyan, mint egy szem cukorka. Néhanap elszívok valami gyümölcsöst, mentolosat,de egész napra eddig csak a Symphony, RY4, Djrum, Solub Rotterdam jöhet szóba. Meg még az a sok, amit még meg se kóstoltam, azok.

4 kedvelés

Akkor én meg sem szólalok mennyi van bekeverve,és mennyi nincs még
de azért még rendeltem tegnap vagy tizet :rofl:
ha világ vége lenne holnap akkor még +2 évig el lennék látva :rofl: :rofl:
Én is keresem kutatom az igazit még mindíg
ja…az imperia nálam bevált :blush: :ok_hand:

9 kedvelés

Ez ipari mennyiség :laughing:
BRHD Blackout miféle?

5 kedvelés

@Deepfreeze elég finom frissítő vérnarancsos sorbet citrommal.Számomra nem hűsítős,viszont kicsit szeretem.De nagyon kokszol.

3 kedvelés

Fejfájást nem tapasztalsz? Az is a sok nikotin tünete. Ha az is megvan akkor nikotin, ha nincs akkor… :thinking: Megoldjuk. :blush:

4 kedvelés

Szia @Vaperina_Kinga!
Nem nincs fejfájás se rosszullét!
Lehet az aromára voltam allergiás: lime és cseresznye :thinking: Most egy másik ízt szívok és ez longfill, és ez jól esik, pedig a nicotin ebben is ugyanannyi volt.
Nem tudom. Most is bizsereg a nyelvem hegye, de nem annyira.

2 kedvelés

Mondanám, hogy citromsav, de nem biztos, hogy van benne természetes adalék. :thinking: Még a meleg gőzre tudnék gondolni, hogy a hőmérsékletre így reagálsz, de erre is csak 1 példát tudok, így ez is egyenfüggő. Mivel az intenzitása változó, így marad az aroma. :thinking:

2 kedvelés

Igen az is lehet, hogy a gőz a ludas, nagyon szűk a tank, kicsi levegőző és a szipka is. És olyan érzés a nyelvemen, mintha leégettem volna. Hát majd meglatom a különbséget ha megvettem a masik tankot :grin:

Akkor meg is van. A hő a ludas. :point_up:

1 kedvelés

Függ attól is h mtl-ben vagy dl-ben utazol… Full vg liquid mtl-ben eléggé gázos menet, mert eléggé sűrű lesz. Én ezelőtt 9 éve, amikor először vettem e-cigit, 24mg-os liqua liquidet szívtam. Azzal mindig volt egy enyhe hasmenésem. Viszont nem csak a nikotin lehet a ludas, alaplé és aroma is közre játszhat benne…

3 kedvelés

Én 3mg/ml-ben tolom neki. Igaz lánc-vépelés van jelen nálam, de amiota az rta vonalon mozgok, azota az analóg mintha nem is létezne számomra…
Tegnap tettem még egy flaska nikotint(10 ml, 20mg/ml),az al carlo levesembe. De a 100 ml levest kettőbe osztottam, és úgy csak a egyikbe tettem. Szoval most van 50 ml, 5mg/ml levesem.

4 kedvelés

Tegnap 50/50 be szívtam egy ajándék aromát 3 mg és megfajdult a torkom, szóval allergiás vagyok a pg-re. Ma alig bírok vapelni annyira fáj és kapar!

2 kedvelés

Nekem is kapart régebben, de lejjebb vittem a wattot., most nincs gondom.

3 kedvelés

Így tolom jelenleg…
Mindkettőben 28ga kanthal A1 huzal van 2 magon. 7 menettel…
Az értékek (ohm) változnak mert egyik 24mm, a másik 23 mm átmérőjű kazán.

5 kedvelés

Kéz csókolom Ivett !

Nekem a Ni80 as huzallal volt ilyen gondom ! Azóta nem használom és minden ok ! :innocent: :wink: :hugs:

6 kedvelés

Aha, hát ez ss-el volt​:blush:

1 kedvelés

Üdvözlök mindenkit! Köszönöm a befogadást!

Szia Attila :blush:
Üdv köztünk, bár kicsit eltévedtél :sweat_smile:

1 kedvelés