Allergia,irritáció édes lötyi?

Üdv, sziasztok! Mire lehet gyanakodni,ha lötyitől beszivásra ,összefut a nyál a számba,és folyton nyelnem kell? Túl édes a liquid, v lehet allergia a podfejre(huzalra)?

2 kedvelés

Szia László!

Nem vagyok sem alergiológus, sem gasztroenterológus, de ami Veled történik azt nem nevezném így elsőre heves irritációnak. Úgy hangzik, mint akinek egyszerűen mondva ízlik a leves és ettől megemelkedik a nyálképződése. Nem lehet, hogy tömény v. intenzív a keverésed, próbáltad már esetleg higítani?

Esetleg hűvösebb időben lecsapódhat a (nagy) gőz orrnyílásban, szájüregben. Csak tippelek…

A fémalergiáról vannak itt páran akiknek személyes tapasztalatuk is van, úgy olvastam az bőrön keresztül jelenkezik, pl. bőrpír…

4 kedvelés

tömény az tuti, más podban szivtam eddig ezt a lötyit azzal nem volt ilyen,most egy új podba végképp édesebb,és majdnem minden slukknál összefut a nyál a számba, és jön a nyelési inger, vagy csak simán a nyelési inger.

4 kedvelés

Az ki van zárva, hogy estleg a podon keresztül liquvid folyik a szádba, mert azt biztosan észrevennéd, én próbálnék higítani a levesen ízlés szerint. Ahogy nincs eleve elrendelt ízlés, úgy nincs eleve elrendelt higítás, töménység sem. Egy próbát megér, ahogy érzed…

3 kedvelés

milyen aroma,milyen keveréssel?

4 kedvelés

omerta almáspite, bombo supra reserve, bombo supra nutty, mindegyiket 50mlre kevertem kb.

2 kedvelés

A hatvanas flaskával ?

2 kedvelés

igen, cimkéig öntöm,az 50ml.

3 kedvelés

Ezek édesebbek,ha 50-50 alappal öntöd fel,billen a merleg a pg felé.

4 kedvelés

50/50készre is csináltam az 50mlt… oxvából ugyanez a lötyi fele ennyire se édes, és ott nincs ez a nyáltermelős dolog, sx puremax podban pedig 2x olyan édes… huzalra gyanakodtam, mert az oxva kanthal huzal, puremax meg ss316… Akkor lehet a lötyi túl édes.

5 kedvelés

Akkor a huzal anyag a becsapósabb…kanthalnál több aroma szokott kelleni legalábbis nekem :smiling_face:

5 kedvelés

köszi! akkor mégse allergia,v irritáció,szimplán ennyivel édesebb az ss316os pori…

5 kedvelés

Nekem csokitortára tudja ugyanezt… Meg a pepperonis szalámis pizzára. :joy:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.