ALIEXPRESS Akció

Ezen az akción kívül korábban még rendeltem egy-két dolgot a hónap elején. Az egyik csomagot ma meghozta az Express One. Naná, hogy a másikat, amiben e-cigis cuccok vannak, a Posta intézi, meg is vámkezelték. Jó, csak 400 Ft-ot kellett fizetni… a semmiért. :thinking: Remélem, most már az a csomag is megérkezik hiánytalanul. :thinking:

7 kedvelés

Nekem ma jön a harmadik :roll_eyes::grin::cucumber:

2 kedvelés

Meg is jött…a futár már röhög :joy:mondjuk nem tudom, miért nem lehet 1 nap kihozni.
1-2 családtag is ellátva szerszámmal, kábellel.

2 kedvelés

Cukik voltak a kínaiak, 3 csomagon egybe pakolták. :blush:
Packeta ponton várakozik hogy majd ne legyek lusta aztán elcaffogjak érte​:blush:
12 nap. Bravó ferdeszemű haverok​:wink:

3 kedvelés

Ezek 103 % EU raktáros cuccok…

2 kedvelés

Magyar shop…hétvégén rendeltem tokot, ma eljutottak addig hogy már várják a postást :roll_eyes: akit hétfőn megrendeltek.
Grat kínaiak, akkor is ha raktáros.

Ja, volt szerencsém…még tv-t is úgy sikerült venni 2 éve…megjön dec 22-re. Aztán: 2 ünnep közt tuti​:+1: lett belőle jan. 10 :thinking:

Ma,èn is megkaptam a csomagot. :slightly_smiling_face:


Az oldalcsípő fogó élesebb,mint amit jelenleg használok,mèg a vattát is egyenletesen vágja. :smiley:
A töltő adapter,egy 18650-es akksit,60 perc alatt feltölt.
Ami pedig a bitkèszletet illeti,azokat mèg nem próbáltam,de jó minősègű anyagnak tűnnek.
Összesègèben,minden termèkkel elègedett vagyok.

9 kedvelés

Ma használtam a bitkészletet. A “nyele” kemény műanyag. De nem is autoszerelésre való :grin: megért egy liter tej árát

4 kedvelés

Örülök, hogy tudtam tippeket adni, és (eddig) senki nem szívta meg.

Mellesleg az én cuccaim is megjöttek ma, csak pont meló közben jött a futár. Szerencse hogy más át tudta venni. Mondjuk ma nem vagyok otthon, szóval sajnos holnapra marad a csomagbontogatás. :sweat_smile:

4 kedvelés

Csak egy a baj: innen egyenes út vezet a Vásárlásfüggők topikjába… . :wink::laughing:

1 kedvelés

Kivéve, aki onnan gyütt :roll_eyes::grin:

3 kedvelés

A bitkészlet ide is megérkezett. A nyél hát nem tudom mennyi csavar meghúzást fog bírni. A bitfejek befogó mérete is kisebb mint ami elterjedt, nem tudom mibe lehet majd rakni őket, ha meghal a nyél.
Mindegy, legalább van :sweat_smile:

2 kedvelés

Nekem van egy 20 éves készletem, amibe pont belemegy​:+1:abban csak a nyél a jó :roll_eyes::grin:amúgy finom munkához bírnia kell.

3 kedvelés

Meg behúztam telefonra makro lencsét, azzal talán jobb képek lesznek pl a tekerésről :sweat_smile:

5 kedvelés

Végre megjött a vámkezelt “testvérke” is. :slight_smile:
A “csutka” helyett vettem csini drip-tipet is neki. :blush:

3 kedvelés

Ezzel készült képet nem dobnál fel? :slightly_smiling_face: Mit tud mégis.

Hogyan gondoltad? Milyen képet? Még nem üzemeltem be.

2 kedvelés

Nem te :slightly_smiling_face: linkeltem @redglobe -nak :slightly_smiling_face:

Bocsi, elnéztem. :smiling_face:

2 kedvelés