ALIEXPRESS Akció

Ha az oldalcsípővel el tudom vágni a 28-as huzalt,annèlkül,hogy első használatkor kicsorbulna az èle,már megèrte. :slightly_smiling_face:
A bit kèszletben,a befogatóra panaszkodtak a kommentelők,hogy az műanyagból van. :sweat_smile:
Ha viszont a bitfejek anyaga kemènyebb mint egy csavar,akkor azzal sem lesz gondom,ugyanis van hozzá jó fèle befogatóm.

4 kedvelés

Az oldalcsípő,legalábbis az enyém keményre volt “eddzve”,kippattant,letört az egyik éle.Az is alis,csak másik boltból.De hátha. :slightly_smiling_face:
Még használható attól,csak… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én ezt vettem(is)

3 kedvelés

De mi is ez,illetve úgy kérdezem,hogy mire használod? :thinking:

2 kedvelés

Tankok és cső mod polirozásához segítség így be tudom fogni az oszlopos fúróba és 20 perc kész.Eddig több óra volt kézzel.

3 kedvelés

Nagyon praktikus dolog. :slightly_smiling_face:
Arról nem beszélve,hogy ez jelentősen megkönnyíti a dolgod. :wink:

Szerintem egyszer egy levesel hajtott űrhajót fogsz építeni a végén :slight_smile:

Jó 5let :joy:

Csak itt ne felejts engem ha kész van :rofl:

Érdig megyünk mert addigra elszívjuk az üzemanyagot :joy:

Erre nem is gondoltam XD

Köszönöm ezt a tippet! Rendeltem pár apróságot április 10-én, és ma már meg is hozta az Express One. :open_mouth: :slight_smile:
A csomagolás picit megviselt volt és akadt rajta egy lyuk is, de minden hiánytalanul és sértetlenül megvolt.

5 kedvelés

Wow, az mondjuk szerintem rekord gyorsaság :smiley:

2 kedvelés

Meg is lepődtem. :slight_smile:

2 kedvelés

Mostanában meglepően gyorsak. 10 napja rendelt cuccomon már a városi postánk örködik​:blush:

2 kedvelés

Én is aznap rendeltem be magamnak ezeket, amikor nyitottam a témát. Akkor remélem hamarosan megjön nekem is :slight_smile:

2 kedvelés

Dettó, ma már megjött egy pakk :+1::slightly_smiling_face: 6.5 perce pont.

2 kedvelés

Az április 2-án, nem ebben az akcióban rendelt dolgaim még úton. :thinking:

2 kedvelés

A te repcsid eltévedt​:rofl:

3 kedvelés

Nem sürgős végül is, csak idetévedjen végül. :slight_smile:

4 kedvelés